A A A

A A A

Teatr Muzyczny TINTILO powstał 27 lat temu. Od 1990 roku działa niezależnie pod auspicjami Fundacji Twórczego Rozwoju Dziecka TINTILO. Występuje gościnnie w warszawskich teatrach. Od 15 lat jest związany z Teatrem Rampa na Targówku. Od sezonu 2014/2015 działa jako Scena TINTILO w strukturzeTeatru Rampa.

W ciągu minionego ćwierćwiecza Teatr wystawił 21 widowiskowych musicali dla dzieci i młodzieży. W grudniu 2015 roku odbyła się premiera najnowszego musicalu dla dzieci i młodzieży "Książę czy żebrak" na motywach powieści Marka Twaina „Królewicz i żebrak”.

Musicale Teatru TINTILO powstają w oparciu o treści tradycyjnych baśni oraz uznanych utworów dla dzieci, dzięki czemu uzupełniają i wpisują się w program edukacji szkolnej. Ich twórcy dbają o to, by spektakle niosły pozytywne wartości, wzmacniały dzieci w mierzeniu się z codziennością i były atrakcyjną rozrywką dla szerokiego grona odbiorców. Zespół cieszy się niezmienną popularnością nie tylko wśród dziecięcej publiczności. W ciągu ostatnich kilkunastu lat spektakle TINTILO obejrzało pół miliona widzów! W spektaklach Teatru TINTILO występują wspólnie utalentowani adepci sztuki aktorskiej oraz profesjonalni aktorzy i tancerze. Dzięki temu musicale mają zarówno atuty sztuki tworzonej w formule „dzieci-dzieciom”, jak i wszystkie zalety profesjonalnych produkcji teatralnych.

Ważnym elementem pracy Teatru jest działalność w zakresie edukacji artystycznej. Fundacja Twórczego Rozwoju Dziecka TINTILO prowadzi Szkołę Musicalową TINTILO, w której dzieci i młodzież przygotowują się do profesjonalnej pracy artystycznej na scenie. W Szkole Musicalowej TINITLO dzieci otrzymują interdyscyplinarny trening: równoległą naukę aktorstwa, tańca i śpiewu na najwyższym poziomie. Teatr prowadzi także działalność społeczną, organizując również koncerty charytatywne.

Zespół TINTILO łączy wiara w uniwersalne wartości: dobro, przyjaźń, dbałość o więzi rodzinne, tolerancja i szacunek dla drugiego człowieka.

Motto, które przyświeca grupie: Chcemy, aby każde dziecko miało możliwość odkrywania swoich zdolności artystycznych, tak potrzebnych w mierzeniu się z codziennością. Chcemy, aby raz odkryty talent mógł być realizowany w przyjaznym, twórczym i profesjonalnym środowisku.

Teatr Muzyczny TINTILO, www.tintilo.com,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 693 840 153

 

DSC_3581
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_2
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_8
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_9
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_10
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_11
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_12
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_13
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_14
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_15
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_16
untitled (16 of 108)
DSC_3392
DSC_3525
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_1
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_3
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_4
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_5
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_6
Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_7
Previous Next Play Pause
DSC_3581DSC_3581 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_2Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_2 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_8Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_8 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_9Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_9 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_10Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_10 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_11Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_11 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_12Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_12 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_13Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_13 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_14Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_14 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_15Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_15 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_16Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_16 untitled (16 of 108)untitled (16 of 108) DSC_3392DSC_3392 DSC_3525DSC_3525 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_1Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_1 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_3Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_3 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_4Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_4 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_5Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_5 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_6Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_6 Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_7Ksiaze_czy_zebrak_Tintilo_7
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext