A A A

A A A

SPEKTAKLE WIECZORNE

TWIST and SHOUT

widowisko z 28 przebojami The Beatles

Jesus Christ Superstar
Jesus Christ Superstar

musical wszech czasów w brawurowym, rewelacyjnym wykonaniu

najlepszy wokalista musicalowy
najlepszy wokalista musicalowy

Jakub Wocial- gwiazda naszej Sceny zdobył prestiżową nagrodę im Kiepury jako Najlepszy Wokalista Musicalowy 2018

EVA

Dorota Osińska i Joanna Szczepkowska w muzycznej opowieści o amerykańskiej wokalistce Evie Cassidy

RAPSODIA Z DEMONEM
RAPSODIA Z DEMONEM

22 największe przeboje Queen w atrakcyjnym przedstawieniu

 CAFE SAX

Wspaniały spektakl muzyczny z piosenkami Agnieszki Osieckiej 

Kobiety na skraju załamania nerwowego
Kobiety na skraju załamania nerwowego

Gorący i zabawny musical z Broadwayu.najbliższe spektakle w maju.

MONSTERS
MONSTERS

Kobiety z morderczym temperamentem w mocnych songach. Spektakl pożegnalismy w lutym.

PreviousNext

RAMPA DZIECIOM

OTO OLIWER TWIST

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO w adaptacji i reżyserii Teresy Kurpias-Grabowskiej.

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać.

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

PreviousNext

W niedzielę 21 maja portal Czasdzieci.pl zorganizował w naszym Teatrze galę finału warszawskiej edycji 4. Festiwalu Literatury dla Dzieci. Wszystko zaczęło się już od godz. 18-tej grą literacką przed Teatrem Rampa, następnie od 18.30 na Scenie Kameralnej została zaprezentowana część artystyczna. Wzięła w niej udział cześć aktorów Teatru Rampa grająca w musicalu "W pogoni za bajką". Aktorzy oraz zaproszeni goście czytali dzieciom wybrane bajki przeplatane piosenkami z tego musicalu. Następnie oraganizatorzy festiwalu zaprosili wszystkie przybyłe dzieci na słodki poczęstunek. Był nim wspaniały tort w kształcie smakowitej książki. Nic więc dziwnego, że Dzieci z radością zabrały się do jej czytania...

Aktualności

18 02 Nowe gwiazdy w Jesus Christ Superstar

W tym roku nasza rock opera "Jesus Christ Superstar" wzbogaciła się o nowe gwiazdy. Jesteśmy dumni, że wśród wykonawców mamy dwoje Najlepszych Wokalistów Musicalowych 2018 roku - Jakuba Wociala grającego Jezusa i Agnieszkę Przekupień grającą Marię Magdalenę. Nadal główną odtwórczynią tej roli będzie znana z poprzednich lat, jedna z pięciu najlepszych wokalistek musicalowych roku Natalia Piotrowska, która była nominowana do Teatralnej Nagrody Muzycznej w kategorii Najlepsza Wokalistka. Pełną obsadę znajdziecie na podstronie "Jesus Christ Superstar".

01 02 RAMPA TEATREM ROKU? Zagłosuj!

Miło nam poinformować, że 1 lutego zostaliśmy nominowani do nagrody Warszawiaki 2018 w kategorii Teatr. Jeśli Waszym zdaniem zasługujemy na miano najlepszego teatru 2018 roku, koniecznie oddajcie na nas swój głos: https://www.warszawiaki.com.pl/k/teatr/ Odwiedzając tę stronę możecie nie tylko zagłosować na nasz teatr, ale przy okazji wziąć udział w konkursie organizatora i wygrać atrakcyjną nagrodę. Liczymy na Was i dziękujemy za wszystkie głosy.

Czytaj więcej...
17 02 "Twist and Shout" kończy karnawał

Dwa ostatnie weekendy karnawału upłyną u nas pod znakiem "Twist and Shout" - naszego najnowszego muzyczno-tanecznego show w reżyserii Santiago Bello. Kto jeszcze jeszcze nie widział tego pozytywnie zakręconego widowiska z ponadczasowymi przebojami Beatlesów i porywającą do tańca choreografią, bedzie miał taką możliwość 23 i 24 lutego oraz 1, 2, 3 marca. Zapraszamy - zostały już ostatnie bilety.

ZWIASTUNY

KOBIETY NA SKRAJU ZAŁAMANIA NERWOWEGO

Aktorzy

Kamila-Boruta-018-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka Teatru Rampa od 2009 roku (współpraca od 2007). Ani dziennikarstwo ani integracja europejska, które pilnie studiowała nie wygrały z jej największą miłością jaką okazała się miłość

Leszek-Abrahamowicz-004-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor Teatru Rampa od 1988 roku, grał w wiekszości autorskich spektakli Andrzeja Strzeleckiego. W podejściu do roli niebywale perfekcyjny i ambitny.

Michalina-Brudnowska-016-ZDJECIE-GLOWNE

Z Teatrem Rampa współpracuje od 2012 roku, a na stałe od 2015 roku. Pełna kobiecego wdzięku i młodzieńczego zapału. Ambitnie pracuje na sukces.

Piotr-Furman-018

Aktor, reżyser. Od 1988 roku związany jest na stałe z Teatrem Rampa, gdzie grał we wszystkich autorskich spektaklach Strzeleckiego, wpisując się niezwykle mocno i głęboko w historię Teatru i jego…

Magdalena-Cwen-021-ZDJECIE-GLOWNE

Od 2007 roku aktorka Teatru Rampa. Kunsztu aktorskiego uczyła się od niekwestionowanego mistrza teatru – Adama Hanuszkiewicza w Teatrze Nowym.

Maciej-Gasiorek-025-ZDJECIE-GLOWNE

 

Aktor, scenarzysta, reżyser koncertów i spektakli estradowych. Jest doskonały i przekonywujący zarówno w spektaklach kabaretowych, dramatycznych jak i musicalach familijnych.

Malgorzata-Duda-056-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka komedii, dramatu i musicalu. Występuje w Teatrze Rampa od 2007 roku. Artystka o tysiącu twarzach i mocnym głosie o ogromnej skali.

Robert-Kowalski-002-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor o wielu twarzach, intrygującej barwie głosu o szerokiej skali. Trudno go nie zauważyć na scenie i to nie tylko ze względu na jego słuszną posturę, ale głównie za kreacje, które tworzy…

p1

Aktorka teatralna i dubbingowa związana z Rampą od 2000 roku. Perfekcyjna i przekonująca w każdej roli – od komediowych przez pełne seksapilu aż do mrocznych. Uwielbia wyzwania, nieustannie rozwija…

Konrad-Marszalek-007-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor Teatru Rampa od 2003 roku. Tu zaczął swoją karierę prosto po wrocławskiej PWST jako jeden jej z najzdolniejszych studentów.

Julian-Mere-001-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor, wokalista, związany z Teatrem Rampa od 2007 roku. Ciałem warszawiak, duszą zdecydowanie krakowiak. Zafascynowany poezją Jacka Kaczmarskiego stał się wybitnym bardem i twórcą wielu piose…

Joanna-Gorska-040-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna związana z Rampą od 2007 roku. Jej uderzające podobieństwo do Michelle Pfeiffer i urok osobisty skupiają uwagę widzów zwłaszcza płci męskiej.

Katarzyna-Kozak-020-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna i filmowa. W Teatrze Rampa od 1987 roku, od słynnego „Złego zachowania” Andrzeja Strzeleckiego, odciskając swój aktorski ślad w większości przedstawień tej sceny.

Mieczyslaw-Moranski-008

 
Aktor Teatru Rampa od 1994 roku. Wpisany w historię i sukcesy bardzo wielu spektakli w dziejach tej Sceny. Jego wszechstronność widać zarówno w dramacie przez spektakle muzyczne aż do ko…

Dominika-154-ZDJECIE-GLOWNE

Choć jej  włosy lśnią słoneczną barwą to – jak mówią - jest przeciwieństwem stereotypu blondynki. Głos, uroda i seksapil Aktorki pięknie współgrają z jej talentem i perfekcjonizmem…

Andrzej-Niemirski-061-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor teatralny i filmowy o niezwykłej plastyczności, umiejętności improwizacji i wrodzonej vis comica. Jego role potrafią zaskakiwać, przestraszyć, bawić do łez… i po prostu wbić w fotel!

Dorota-Osinska-027-ZDJECIE-GLOWNE

Najdrobniejsza ciałem aktorka Rampy z najpotężniejszym i najwspanialszym głosem. Jest on już rozpoznawalny w całej Polsce - w 2016 roku zapewnił jej nominację do koncertu kandydatów na reprezentanta…

Robert-Tondera-019-ZDJECIE-GLOWNE

Jego elegancja i elokwencja predystynują go do przedstawień kostiumowych. Tymczasem świetnie sprawdza się również w widowiskach rockowych i musicalach familijnych.

Brygida-Turowska-001-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. Od 2007 związana na stałe z Teatrem Rampa. Jej talent i piękny wokal stale się rozwijają. Świetna zarówno w przedstawieniach kostiumowych, spektaklach dramatycznych…

Daniel-Zawadzki-018-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor teatralny i filmowy związany z Rampą od 1999 roku. Wiecznie młody i ciałem i duchem. Dzięki swojej prezencji wygląda rewelacyjnie w każdym kostiumie i w każdym wcieleniu.

jakub-wocial-1

Twórca i kierownik Sceny Muzycznej Teatru Rampa (od 2012 roku), aktor musicalowy, reżyser, producent.

michal_karwowski
PreviousNext

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext