A A A

Szukaj

A A A
Pełna wersja

Scena duża

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego.

poetycka ale pogodna i barwna, muzyczna opowieść o przemijaniu.Nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej.

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia. 

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa. 

Previous Next

Aktualności

05 05 Gramy także dla szkół

Nasz musical "Tajemniczy Ogród" zagramy dla grup szkolnych 9, 10 i 11 czerwca o godz. 11.00. W pierwszej kolejności tę propozycję kierujemy do szkół, które nie zdążyły wykorzystać swoich biletów w przeszłości z powodu pandemii. Na termin weekendowy sprzedaż biletów rozpoczynamy już dziś. Musical "Księżniczka Sara" dla grup szkolnych będzie  grany 1, 2 czerwca oraz 16, 17 i 18 czerwca. Bilety na te terminy dostępne są tylko u Przedstawiciela Teatru Muzycznego Tintilo.

04 05 Powracają spektakle familijne

Z radością powracamy ze spektaklami familijnymi, przypominając najlepsze adaptacje klasyki Frances Hodgson Burnett. W sobotę i niedzielę 29 i 30 maja Teatr Muzyczny Tintilo wystawi "Księżniczkę Sarę" a w sobotę 12 czerwca o godz. 16.00 zagramy nasz musical familijny "Tajemniczy Ogród". Sprzedaż biletów rozpoczniemy już jutro. Przypominamy zarazem, że na te spektakle można wykorzystać zakupione wcześniej Otwarte Bilety Podarunkowe, które zachowują ważność do końca czerwca 2021. Szczegóły w kasie naszego Teatru.

 

12 03 "Dzień dziecka" i "Nosorożec..." odwołane

W związku z chorobą jednej z aktorek familijnego przedstawienia muzycznego  "Dzień dziecka" odwołujemy spektakle z 13 i 14 marca br. (sobota i niedziela). Zwrot za zakupione bilety będzie dokonywany tą samą drogą, jaką dokonana była płatność. Osoby, które zakupiły bilet przez internet, otrzymają zwrot na konto, z którego wysłały przelew. Pozostałe osoby proszone są o zgłoszenie się do kasy teatru. Jednocześnie informujemy o odwołaniu pozostałych spektakli dzięcięcych w związku z ogłoszonymi przez rząd obostrzeniami epidemicznymi obowiązującymi od 15.03.2021r.

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA. 

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Previous Next
fwk
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
exigo
tiketto_logo4
Previous Next