A A A

A A A

Scena duża

Koncert kolęd
Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa.

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

PreviousNext

Aktualności

16 12 Kolędowanie z dziećmi

W przedświątecznym tygodniu wprowadzimy grupy szkolne w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wyjątkowym "Koncertem kolęd" w wykonaniu aktorów Teatru Rampa oraz zaproszomych do tego projektu wokalistów musicalowych. Oprócz tradycyjnych polskich kolęd w ciekawych interpretacjach usłyszymy jazzujące i wielogłosowe brzmienia znanych świątecznych standardów. Wszystkie utwory wykonywane z muzyką na żywo znakomicie się uzupełniają, łączą pokolenia na widowni i zachęcają zarówno dzieci jak i dorosłych do wspólnego śpiewania a nawet tańczenia z artystami. Zapraszamy!

05 12 Koncert na rzecz Dzieci z zespołem Downa

Teatr Rampa oraz Fundacja AND I AM UP - pierwsza w Polsce dla Dzieci z zespołem Downa organizują 15 grudnia o godz. 16.00 wyjątkowy jubileuszowy koncert połączony ze zbiórką charytatywną na rzecz powstania Poradni Logopedycznej dla Dzieci z zespołem Downa. Po "Koncercie Kolęd" w reż. Piotra Furmana przeprowadzona zostanie aukcja unikalnych prezentów przekazanych m.in. przez Małżonkę Prezydenta RP - Panią Agatę Kornhauser–Dudę oraz polskich sportowców światowej klasy m.in. Agnieszkę Radwańską i Marcina Gortata. Do wylicytowania będą także książki podarowane przez sieć księgarni MATRAS, biżuteria Zu Design i płyty popularnych kabaretów z osobistymi autografami artystów.

Czytaj więcej...
03 12 Mokołajki z Jackiem i Plackiem

Przed nami tydzień mikołajkowych szkolnych imprez i wycieczek. Wiele szkół z tej okazji wybrało nasz musical familijny "O dwóch takich co ukradli księżyc" w adaptacji i reż. Cezarego Domagały. Zastanawiamy się, czy gdyby główni bohaterowe spektaklu -  Jacek i Placek spotkali na swej drodze Świętego Mikołaja czy dostali by od niego prezent, czy raczej zupełnie coś innego? Odpowiedź na to pytanie dzieci znajdą w spektaklu, a w tym wyjątkowym tygodniu we wnętrzach naszego teatru mogą znaleźć coś jeszcze... 

SCENA KAMERALNA

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

PreviousNext
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext