A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Scena duża

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa. 20 ORAZ 21 PAŻDZIERNIKA GRAMY JAKO PRZEDSTAWIENIA SZKOLNE.

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego.Bilety dostępne na sobotę 10 października. Zapraszamy!

Tajemniczy ogród
Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Odeszła Twórczyni Teatru Tintilo -Teresa Kurpias-Grabowska
Odeszła Twórczyni Teatru Tintilo -Teresa Kurpias-Grabowska

Stworzyła i prowadziła przez sukcesy artystyczne i wychowawcze zjawiskowy, dziecięco-młodzieżowy Teatr Muzyczny TINTILO afiliowany od lat przy Teatrze Rampa. Zmarła 17 czerwca.

Previous Next

Aktualności

16 10 Dzień dziecka w weekend

Weekendowy "Dzień dziecka" zostanie zagrany przy pomniejszonej widowni zgodnie z wytycznymi dla strefy czerwonej. Ten spektakl muzyczny napisany specjalnie dla naszego teatru przez artystę kabaretowego Tomasza Jachimka w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego rozbawi zarówno małych szkolniaków jak i rodziców. Tym bardziej gorąco polecamy przedstawienia w sobotę i niedzielę, zwłaszcza posiadaczom biletów na odwołane spektakle z kwietnia br. A na zachętę piosenka wykonana przez Macieja Gąsiorka w nagraniu z czerwca br, kiedy jeszcze nie mogliśmy dla Was grać.

05 10 Wznawiamy Awanturę o Basię

Od piątku 9.10 wznawiamy na Dużej Scenie niezłą awanturę... Chodzi oczywiście o musical familijny "Awantura o Basię" będący adaptacją słynnej powieści Kornela Makuszyńskiego w reż. Cezarego Domagały. Ten niezwykle ciepły, wzruszający i rozśpiewany spektakl z pewnością dostarczy wielu tematów do ciekawych rozmów w klasach na temat wartości rodziny. Rodziców z dziećmi zachęcamy do poszukiwań rodzinnych korzeni po wspólnym obejrzeniu tego wyjątkowego przedstawienia w nadchodzący weekend.

02 10 KASA TYLKO PRZED SPEKTAKLEM

W związku z wiadomymi zagrożeniami epidemiologicznymi ograniczamy do odwołania pracę Kasy Biletowej naszego Teatru. Działać ona będzie odtąd dla naszych Widzów tylko w dni repertuarowe na godzinę przed każdym spektaklem. Prosimy o sprawdzanie w repertuarze. Przepraszamy za niedogodność. Telefoniczna i korespondencyjna obsługa Widzów odbywać się będzie bez zmian, codziennie od wtorku do piątku. Wszelkie bilety kupić można przez internet lub poprzez rezerwację telefoniczną. Zapraszamy!

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA. GRAMY 15 ORAZ 17 ORAZ 18 PAŻDZIERNIKA. BILETY NIESTETY JUŻ WYPRZ…

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next