A A A

A A A

Scena duża

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa. bilety na wrzesień juz wyprzedane.Na spektakle październikowe- jeszcze w sprzedaży! Zapraszamy

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

PreviousNext

Aktualności

23 09 Rezerwacje dla szkół na kolejne miesiące

Rośnie zainteresowanie szkół wcześniejszym bukowaniem spektakli dziecięcych dla grup szkolnych. Bardzo sie z tego cieszymy i w związku z tym rezerwacje i sprzedaż spektakli szkolnych granych po Nowym Roku 2020 rozpoczniemy już 1 października (wtorek). Wtedy także w naszym repertuarze pojawią się kolejne miesiące - styczeń, luty i marzec oraz grane tytuły wraz z opcją "rezerwuj". Zapraszamy do skorzystania z tej wygodnej drogi rezerwacji.

13 09 Od Basi do Stasi...

Czy pamiętacie, kto grał starszą Basię od premiery w 2013 roku? Była to Kasia Zarychta, wówczas studentka polonistyki, która wygrała casting do tej roli. Już wkrótce dzięki "Awanturze o Basi" i rozwijanej na deskach Rampy pasji, Kasia zapragnęła zdawać do szkoły teatralnej. Wkrótce dostała się do krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych, a tej jesieni powraca do nas jako dyplomowana aktorka. W dodatku powraca do "swojego" rampowego spektaklu, ale tym razem w dorosłej roli. Już od 24 września zobaczymy ją jako Stanisławę Olszańską, którą będzie grać wymiennie z Kamilą Borutą. Bardzo cieszymy się z obecności Kasi i życzymy jej samych aktorskich sukcesów! 

26 08 Ruszyły rezerwacje spektakli szkolnych

Początek roku szkolnego tuż, tuż, a więc i planowania klasowych wyjść. Dziś specjalnie dla nauczycieli i rodziców uruchamiamy na naszej stronie rezerwacje biletów na spektakle szkolne grane w październiku, listopadzie i grudniu. Aby dokonać takiej rezerwacji, wystarczy wejść na podstronę z repertuarem, wybrać określony spektakl i po kliknięciu w button "rezerwuj", wypełnić dokładnie formularz rezerwacyjny. Serdecznie zapraszamy!

 


SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

PreviousNext
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext