A A A

A A A

Scena duża

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa.Zapraszamy familijnie we wrześniu. Bilety już- a właściwie: jeszcze w sprzedaży!

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

PreviousNext

Aktualności

09 07 Lalka przed Teatrem

Lalka przed teatrem a właściwie "Lalka na Scenie"- pod tym tytułem odbywa się w Warszawie kolejny, już czwarty  Międzynarodowy Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych. Teatr Rampa, ściśle jego dziedziniec w Parku Wiecha będzie w najbliższy piątek, 12 bm jedną ze scen Festiwalu. Od 17.00 do  20.00 na zaimprowaizowanej tam scenie wystwione zostaną cztery krótkie przedstawienia, które zaprezentują artyści z Wielkiej Brytanii i Słowacji a takze z Polski. Wyjątkowo podczas tej edycji Festiwalu odbędzie się premiera spektaklu ,,Mamo”, Teatru Baj.. Festiwal jest otwarty dla wszystkich, bez biletow.

Czytaj więcej...
13 06 Kasa nieczynna w wakacje

Zbliżają sie wakacje. Nasza kasa będzie czynna tylko do niedzieli 16 czerwca, natomiast Biuro Obsługi Widza pracować będzie do końca czerwca. Przerwa urlopowa trwać będzie do 2 września. Kasa biletowa i Biuro Obsługi Widza wznowią swoją pracę od 3 września. Przypominamy, że w czasie wakacji można nabywać bilety on line przez naszą podstronę z repertuarem.

07 06 Jacek i Placek przed wakacjami

Ostatnią niedzielę przed wakacjami można będzie spędzić rodzinnie na naszym musicalu "O dwóch takich co ukradli księżyc". Ta muzyczno-teatralna adaptacja znanej powieści Kornela Makuszyńskiego może zbliżyć do siebie różne pokolenia. Klasyka znana starszym w nowoczesnej i zaskakującej inscenizacji odpowiadajacej młodszym dała w efekcie interesujące familijne przedstawienie. Dodajmy do tego brawurowo zagrane postacie Jacka i Placka przez... znakomicie śpiewające aktorki! Czy wiecie, że jednego z bliźniaków gra wybitna wokalistka Dorota Osińska?   

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

PreviousNext
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext