A A A

A A A

Scena duża

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa.

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

PreviousNext

Aktualności

17 02 "Oliver Twist" w nadchodzącym tygodniu

Najbliższy tydzień na Scenie Dziecięco-Młodzieżowej to czas musicalu "OTO OLIVER TWIST" na motywach powieści Dickensa w adaptacji i reżyserii Teresy Kurpias-Grabowskiej. Ten najnowszy tytuł TM Tintilo będzie grany od wtorku do czwartku dla grup szkolnych aż 2 razy dziennie. Twórcy zapewnili  Widzom pomysłową scenografię, piękną muzykę, nowoczesną choreografię a młodzi aktorzy wyraziste kreacje bohaterów. Wszystko to w atrakcyjnej fabule z nutą kryminalnej intrygi. Polecamy to roztańczone a jednocześnie skłaniające do refleksji przedstawienie jako pretekst do  rozmów z dziecmi o ich relacjach z rówieśnikami.

17 02 Dzień dziecka w weekend

W ramach najbliższego weekendu familijnego 23 i 24 lutego zapraszamy na zabawny spektakl muzyczny "Dzień dziecka" w reż. Jerzego Jana Połońskiego. Przedstawienie to było prezentowane na dwóch przeglądach teatralnych: Korczak 2017 oraz na Festiwalu Małych Prapremier w Wałbrzychu. Na tym ostatnim przeglądzie aktorka naszego teatru Kamila Boruta otrzymała nagrodę za najlepszą rolę żeńską, a zwłaszcza "za precyzję w ukazaniu dziecięcej dojrzałości". Polecamy to rozśpiewane, pełne humoru a zarazem pouczające... tym razem rodziców przedstawienie.

Czytaj więcej...
10 02 Jacek i Placek czekają

Ferie zimowe za nami, ale nie spotkania dzieci z teatrem. Wiele szkół w poferyjnym tygodniu wybrało nasz musical familijny "O dwóch takich co ukradli księżyc" w adaptacji i reż. Cezarego Domagały. Zastanawiamy się, czy gdyby główni bohaterowe spektaklu -  Jacek i Placek żyli w naszych czasach, to czy również pobiegliby po złoty księżyc, czy też zrobiliby zupełnie coś innego? Odpowiedź na to pytanie dzieci znajdą w spektaklu, a dorośli w ich oczach, śmiechu i zadumie... Na rodzinne oglądanie zapraszamy w sobotę i niedzielę 16 i 17 lutego o 16-tej.

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

PreviousNext
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext