A A A

A A A

Scena duża

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa.

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

PreviousNext

Aktualności

13 05 "Awantura..." w sobotę

W najbliższe dni dla grup szkolnych szykuje się całkiem niezła awantura... Ale spokojnie, chodzi o musical familijny "Awantura o Basię" będący adaptacją słynnej powieści Kornela Makuszyńskiego w reż. Cezarego Domagały. Ten niezwykle ciepły, wzruszający i rozśpiewany spektakl z pewnością dostarczy wielu tematów do ciekawych rozmów w klasach na temat wartości rodziny i potrzeby poszukiwania swoich korzeni. Rodziców z dziećmi zapraszamy na to wyjątkowe przedstawienie w nadchodzącą sobotę. 

10 05 IV Turniej o Laur Wiecha

W tym roku odbędzie się już czwarta edycja Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej. Uczestnicy - odważni i twórczy amatorzy - będą walczyć o Laur Wiecha w dwóch konkurencjach: humorystycznej prezentacji estradowej w dowolnej formie (wiersz, piosenka, stund-up, skecz) oraz w konkurencji freestyle w kategorii open (pojedynki rapowej improwizacji wierszem na zadany przez publiczność temat). Jurorami zmagań będą: reżyser telewizyjnych widowisk satyrycznych - Krzysztof Jaślar, dyrektor artystyczny Teatru Rampa Cezary Domagała, artysta polskiego kabaretu - Mirosław Gancarz. Zgłoszenia można nadsyłać do 17 maja. Więcej informacji na stronie Urzędu Dzielnicy Targówek

29 04 "Oliver Twist" po majówce

Zaraz po majówce ponownie zapraszamy na musical "OTO OLIVER TWIST" na motywach powieści Dickensa w reżyserii Teresy Kurpias-Grabowskiej. Spektakl będzie grany dla grup szkolnych od 7.05 do 9.05 aż dwa razy dziennie. Dzieci z pewnością zachwycą się pomysłową scenografią, piękną muzyką, nowoczesną choreografią oraz wyrazistymi kreacjami młodych aktorów. Wszystko to w atrakcyjnej fabule z nutą kryminalnej intrygi. Polecamy to roztańczone a jednocześnie mądre widowisko jako pretekst do rozmów z dziećmi o relacjach z rówieśnikami.

SCENA KAMERALNA

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

PreviousNext
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext