A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Scena duża

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Wigilijna opowieść

Muzyczna opowieść na motywach „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa. bilety napaździernik niestety juz wyprzedane.

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

PreviousNext

Aktualności

20 01 Awantura z nową Basią!

W najbliższe dni dla grup szkolnych szykuje się całkiem niezła awantura... Ale spokojnie, chodzi oczywiście o musical familijny "Awantura o Basię" wg powieści Makuszyńskiego. Otóż w najbliższym secie spektakli w dwóch z nich wystąpi nowa "mała aktorka" - 5 letnia Basia Domagała, która po raz pierwszy zagra swoją sceniczną imienniczkę. Trzymamy za Nią kciuki! Ten niezwykle wzruszający i rozśpiewany spektakl z pewnością dostarczy wielu wrażeń i tematów do ciekawych rozmów o wartości więzi rodzinnych.  Rodziców z dziećmi zapraszamy na to wyjątkowe przedstawienie w nadchodzącą sobotę i niedzielę.

14 01 Weekendowy "Dzień dziecka"

Po tygodniu nauki i pracy czas na relaks. Zapraszamy w sobotę i niedzielę Dzieci wczesnoszkolne wraz z Rodzicami na komedię muzyczną "Dzień dziecka". Dorośli z uśmiechem przypomną sobie szkolne lata, a dzieci ubawią się perypetiami głównego bohatera, który na własne życzenie znowu stał się dzieckiem. Zabawne dialogi i teksty piosenek Tomasza Jachimka funkcjonują na dwóch poziomach. Zdecydowanie rozśmieszą nie tylko młodszych widzów ale i dorosłych, którzy z pewnością odczytają skierowane do nich dowcipne aluzje. Zaskoczenie i dobra zabawa gwarantowane!

06 01 Wigilijna Opowieść w Nowym Roku!

Przed nami noworoczna edycja "Wigilijnej Opowieści" - musicalu familijnego TM Tintilo wznowionego niedawno w nowej wizji reżyserskiej Teresy Kurpias-Grabowskiej. Jak zwykle rozśpiewane i roztańczone widowisko zostało wzbogacone nową scenografią wg projektu Ilony Zajaczkowskiej rozbudowaną o efektowne projekcje multimedialne Artura Konicza. Dzięki nim strona wizualna inscenizacji podkreśla niezwykłość dickensowskiej fabuły, z jej legendarnymi duchami nie z tego świata... Znakomita i dająca do myślenia propozycja dla całej Rodziny!  

SCENA KAMERALNA

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

PreviousNext
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext