A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Scena duża

Tajemniczy ogród

MUSICAL FAMILIJNY WEDŁUG SŁYNNEJ POWIEŚCI FRANCES HODGSON BURNETT

Księżniczka Sara

WZRUSZAJĄCY MUSICAL NA MOTYWACH SŁYNNEJ POWIEŚCI „MAŁA KSIĘŻNICZKA” FRANCES HODGSON BURNETT

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego.

poetycka ale pogodna i barwna, muzyczna opowieść o przemijaniu.Nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej.

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia. 

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa. 

Previous Next

Aktualności

22 09 Nosorożec czeka na Najmłodszych

"Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca?" Mamy nadzieję, że wszystkie Przedszkolaki czekające na swoje pierwsze wyjście do teatru. Po pandemicznej przerwie wznawiamy bajkę muzyczną dla najmłodszych w adaptacji i reżyserii Cezarego Domagały. Dynamiczne piosenki, kontrastowe postacie i zmieniające się na oczach małych widzów dekoracje! To z pewnością zaciekawi dzieci sztuką teatralną i zainspiruje do zabawy w domowy i przedszkolny teatrzyk. Są jeszcze do kupienia bilety na weekend - 2 i 3 października. Wprowadźmy dzieci w świat teatru już tej jesieni!

15 09 Księżniczka Sara także w weekend

Od dziś gościmy uczniów szkół podstawowych na przedpołudniowych spektaklach "Księżniczki Sary" wystawianej przez współpracujący z nami Teatr Muzyczny Tintilo. Wspaniałej adaptacji powieści „Mała księżniczka” Frances Hodgson Burnett dokonała niezapomniana Teresa Kurpias-Grabowska. Wznowiony przed wakacjami musical ma nową obsadę oraz scenografię wzbogaconą o niezwykłe projekcje. Cieszymy się, że w najbliższy weekend ten rozśpiewany i roztańczony musical będą oglądać rodziny z dziećmi. Do zobaczenia w naszym teatrze!

04 09 Finał projektu Otwartej Rampy

Za nami premiera spektaklu „Ja, Warszawa” - kolejnego finału projektu Otwarta Rampa. W tym roku uczestnicy warsztatów „Targówek śpiewa” i „Akademia musicalowa dla dorosłych” przenieśli Widzów na warszawską Pragę z czasów okupacji. To było niezwykle wzruszające i piękne widowisko. Piosenki zachwycały wysokim poziomem wykonania. Wszystko to dzięki całorocznej pracy profesjonalnych twórców z pełnymi entuzjazmu oraz talentów amatorami. Gratulujemy wszystkim wykonawcom pod kierunkiem Joanny Górniak- pomysłodawczyni i zarazem współreżyserki przedstawienia! Spektakl grany będzie jeszcze dziś i w niedzielę.

SCENA KAMERALNA

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Dzień dziecka

WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA. 

Previous Next
fwk
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
exigo
tiketto_logo4
Previous Next