A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Scena duża

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego.

poetycka ale pogodna i barwna, muzyczna opowieść o przemijaniu.Nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej.

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia. 

Odszedł od nas Mieczysław MORAŃSKI
Odszedł od nas Mieczysław MORAŃSKI

26 grudnia 2020 odszedł od nas na zawsze nasz wybitny aktor Mieczyław Morański. W musicalu familijnym "Tajemniczy Ogród" od lat oglądaliśmy go w niezapomnianej roli Bena Weatherstaffa. Wspomnijcie…

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa. 

Previous Next

Aktualności

12 03 "Dzień dziecka" i "Nosorożec..." odwołane

W związku z chorobą jednej z aktorek familijnego przedstawienia muzycznego  "Dzień dziecka" odwołujemy spektakle z 13 i 14 marca br. (sobota i niedziela). Zwrot za zakupione bilety będzie dokonywany tą samą drogą, jaką dokonana była płatność. Osoby, które zakupiły bilet przez internet, otrzymają zwrot na konto, z którego wysłały przelew. Pozostałe osoby proszone są o zgłoszenie się do kasy teatru. Jednocześnie informujemy o odwołaniu pozostałych spektakli dzięcięcych w związku z ogłoszonymi przez rząd obostrzeniami epidemicznymi obowiązującymi od 15.03.2021r.

09 03 Nosorożec czeka na Najmłodszych

"Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca?" - mamy nadzieję, że wszystkie Dzieci, które od dawna czekają na swoje pierwsze wyjście do teatru. Już 21 marca po długiej pandemicznej przerwie wznawiamy naszą bajkę muzyczną dla najmłodszych w adaptacji i reżyserii Cezarego Domagały. To przedstawienie przez dynamiczne piosenki, kontrastowe postacie i zmieniające się na oczach widzów dekoracje z pewnością zaciekawi dzieci sztuką teatralną i pobudzi ich wyobraźnię do wspólnej zabawy w domowy teatrzyk. Bilety będą dostępne już wkrótce.   

08 03 Czekamy na sygnały od szkół

Nasze muzyczne spektakle familijne są obecnie grane głównie w weekendy. Spektakle w tygodniu są i mogą być planowane dla wcześniej zgłoszonych chętnych grup szkolnych lub przedszkolnych. Dlatego czekamy na ewentualne zgłoszenia do Biura Obsługi Widzów i mamy nadzieję, że coraz więcej placówek oświatowych zdecyduje się na ponowne organizowanie wyjść grupowych dla swoich uczniów i podopiecznych. Czekamy na to z utęsknieniem!

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA. 

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Previous Next
fwk
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
exigo
tiketto_logo4
Previous Next