A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Scena duża

Wigilijna opowieść

Muzyczna opowieść na motywach „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa. bilety napaździernik niestety juz wyprzedane.

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

PreviousNext

Aktualności

24 02 Ponadczasowa opowieść Dickensa

Przed nami ostatnie w tym sezonie spektakle "Wigilijnej Opowieści" na podstawie słynnej powieści Dickensa. TM Tintilo wznowił niedawno ten tytuł w nowej wizji reżyserskiej Teresy Kurpias-Grabowskiej. Jak zwykle rozśpiewany i roztańczony musical wzbogacono nową scenografią Ilony Zajaczkowskiej rozbudowaną o efektowne projekcje multimedialne Artura Konicza. Dzięki nim strona wizualna inscenizacji podkreśla niezwykłość dickensowskiej fabuły z jej legendarnymi duchami z zaświatów. W tym tygodniu głównie grupy szkolne zobaczą to tajemnicze i jednocześnie dające do myślenia widowisko.

03 02 Dlaczego "Babcia mówi pa,pa"?

Świetnie zagrana i zaśpiewana odpowiedź czeka na naszej Dużej Scenie. Mały Krzyś w towarzystwie ulubionej zabawki wyrusza na poszukiwanie Babci. Na swojej drodze spotyka inne zabawki, dzieci i tajemnicze postacie. Dodatkową atrakcją spektaklu jest możliwość obserwowania zespołu muzycznego, ponieważ muzyka wykonywana jest tutaj na żywo. Dziecięca publiczność podchwytuje i nuci usłyszane melodie, dlatego dużym zainteresowaniem cieszą się programy z dołączoną płytą ze spektaklu. Ogromne wrażenie na dzieciach robi także nowoczesna i bajkowa scenografia, w tym pomysłowe kostiumy. Zapraszamy 8 i 9 lutego!

20 01 Awantura z nową Basią!

W najbliższe dni dla grup szkolnych szykuje się całkiem niezła awantura... Ale spokojnie, chodzi oczywiście o musical familijny "Awantura o Basię" wg powieści Makuszyńskiego. Otóż w najbliższym secie spektakli w dwóch z nich wystąpi nowa "mała aktorka" - 5 letnia Basia Domagała, która po raz pierwszy zagra swoją sceniczną imienniczkę. Trzymamy za Nią kciuki! Ten niezwykle wzruszający i rozśpiewany spektakl z pewnością dostarczy wielu wrażeń i tematów do ciekawych rozmów o wartości więzi rodzinnych.  Rodziców z dziećmi zapraszamy na to wyjątkowe przedstawienie w nadchodzącą sobotę i niedzielę.

SCENA KAMERALNA

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

PreviousNext
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext