A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Scena duża

Dzień Dziecka
Dzień Dziecka

Zapraszamy dzieci i rodziców na wyjątkowy „DZIEŃ DZIECKA” - muzyczny spektakl napisany specjalnie dla naszego teatru przez znanego artystę kabaretowego Tomasza Jachimka.

Księżniczka Sara

WZRUSZAJĄCY MUSICAL NA MOTYWACH SŁYNNEJ POWIEŚCI „MAŁA KSIĘŻNICZKA” FRANCES HODGSON BURNETT

Previous Next

Aktualności

06 12 Dzień dziecka powraca

W tym tygodniu wznawiamy komedię muzyczną "Dzień dziecka". Dorośli z uśmiechem przypomną sobie szkolne lata, a dzieci zaśmiewać się bedą z Pana Dyrektora, który na własne życzenie znów stał się dzieckiem i powrócił do szkoły. Zabawne dialogi i teksty piosenek Tomasza Jachimka śmieszą zarówno młodszych jak i dorosłych, którzy doskonale odczytują skierowane do nich dowcipne aluzje. Na kolejne spektakle zapraszamy także w styczniu, jeszcze przed feriami.

02 12 Wigilijna opowieść łączy pokolenia

Za oknem zaczyna padać śnieg, a na naszej Dużej Scenie już od jutra zagości jakże zimowa "Wigilijna opowieść" - musical TM Tintilo wg powieści Karola Dickensa. Zapraszamy na tę wspaniałą podróż do XIX wiecznej Anglii, gdzie w noc Bożego Narodzenia samotny i zgorzkaniały bankier Ebenezer Scrooge został nawiedzony przez tajemnicze duchy...  To jedna z tych ponadczasowych historii, do których sięgają z zaciekawieniem dzieci, a z sentymentem - rodzice i dziadkowie. Zapraszamy również w weekend!

22 09 Nosorożec czeka na Najmłodszych

"Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca?" Mamy nadzieję, że wszystkie Przedszkolaki czekające na swoje pierwsze wyjście do teatru. Po pandemicznej przerwie wznawiamy bajkę muzyczną dla najmłodszych w adaptacji i reżyserii Cezarego Domagały. Dynamiczne piosenki, kontrastowe postacie i zmieniające się na oczach małych widzów dekoracje! To z pewnością zaciekawi dzieci sztuką teatralną i zainspiruje do zabawy w domowy i przedszkolny teatrzyk. Są jeszcze do kupienia bilety na weekend - 2 i 3 października. Wprowadźmy dzieci w świat teatru już tej jesieni!

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA. 

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Previous Next