A A A

A A A

Scena duża

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa.

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

PreviousNext

Aktualności

11 03 Dzień dziecka u progu wiosny!

Początek kalendarzowej wiosny uczniom kojarzy się z dniem wagarowicza. My proponujemy spędzić go na zabawnym spektaklu "Dzień dziecka" w reż. Jerzego Jana Połońskiego. Znany dziecięcej publiczności Maciej Gąsiorek (TVP ABC) występujący w roli Jana i Jasia, skutecznie rozśmieszy i dzieci, i dorosłych. Wtórować mu w tym będą inni znakomici aktorzy: Dominika Łakomska, Brygida Turowska, Małgorzata Duda-Kozera i Konrad Marszałek. W rolę córki "wychowującej" ojca wcieli się Kamila Boruta, która za tę krację otrzymała w 2017 roku nagrodę na Festiwalu Małych Prapremier w Wałbrzychu. Zapraszamy 20, 21 i 22 marca!

Czytaj więcej...
09 03 Teatr Rampa Teatrem Roku 2018

7 marca wieczorem podczas uroczystej gali w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie ogłoszono wyniki Plebiscytu Warszawiaki 2018, w którym mieszkańcy stolicy wybierali najlepsze instytucje kultury i rozrywki w aż 15 kategoriach. W kategorii „Teatr” uzyskaliśmy najwięcej głosów, wyprzedzając Teatr Akt, Teatr Buffo, Nowy Teatr, STUDIO Teatrgaleria, Teatr Muzyczny Roma, Teatr Polski, TR Warszawa, Teatr WARSawy i Teatr Pijana Sypialnia. Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Nauczycielom, którzy oddali na nas swój głos ze względu na nasze familijne i szkolne propozycje repertuarowe. To dzięki Wam Teatr Rampa stał się Teatrem Roku 2018! 

04 03 Przyjdźcie rozweselić Nosorożca!

W marcu powraca ulubiony tytuł najmłodszych - spektakl muzyczny "Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca" w adaptacji i reżyserii Cezarego Domagały. Tytułowy bohater ma zaskakujące marzenie, więc Wróbel chce pomóc mu je spełnić. Czy dzięki niemu Nosorożec przestanie uważać się za pechowca? Tego dowiecie się z przedstawienia, podczas którego dzieci śpiewająco zintegrują się z jego bohaterami. Zapraszamy w tygodniu grupy szkolne, dla których zorganizowaliśmy specjalne warsztaty filozoficzne nawiązujące do tematu spektaklu. Na rodzinne oglądanie przygód Nosorożca zapraszamy 16 i 17 marca. 

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

PreviousNext
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext