A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa
Otwarty bilet podarunkowy  

 ABY KUPIĆ OTWARTY BILET, KLIKNIJ NA JEGO GRAFIKĘ

 

Jeśli podobały się Państwu nasze spektakle i chcielibyście radością ich ogladania obdarować swoich najbliższych, to mamy idealną propozycję. Jest to OTWARTY BILET PODARUNKOWY dla 2 osób na którykolwiek z naszych spektakli repertuarowych granych do końca maja 2021. A mamy wśród nich: rock operę Jesus Christ Superstar, widowiska muzyczne Rapsodia z demonem z przebojami Queen oraz Twist and Shout z przebojami The Beatles a także spektakle muzyczne Cafe Sax z piosenkami Agnieszki Osieckiej i Eva z piosenkami z repertuaru Evy Cassidy w wykonaniu Doroty Osińskiej oraz najnowszą komedię muzyczną Na wschód od Hollywood. OTWARTY BILET PODARUNKOWY to wygodny i zawsze trafiony prezent, idealny dla Bliskich i Przyjaciół .

20 marca 2020 Z ostatniej chwili: w związku z zawieszeniem pracy Teatru i odwoływaniem wszystkich bieżących spektakli zwracamy się do naszych stałych Widzów i Fanów  z wielką prośbą o kupowanie tych biletów podarunkowych za pieniądze otrzymane jako zwrot za bilety na spektakle odwolane. Będziemy w tym widzieli bardzo  miły gest świadczący o chęci utrzymania z nami więzi a ponadto pomoże nam to bardzo w staraniach o przetwanie  "w czasach zarazy". Wszystkim Nabywcom  tego biletu w tej trudnej chwili serdecznie dziękujemy- będziemy na Was czekać po -takim czy innym- pokonaniu wirusa.

Cenę naszego RATUNKOWEGO BILETU PODARUNKOWEGO CZASOWO OBNIŻAMY Z DOTYCHCZASOWYCH 200 ZŁ NA 120 ZŁ. (Ta cena pojawi się po przejściu na panel zakupu biletów). Jest w tym nasz  serdeczny ukłon w stronę naszych Widzów wyciągajacych do nas pomocną dłoń. DZIĘKUJEMY!

20,03.2020

Czym jest i jak kupić OTWARTY BILET PODARUNKOWY:


  • OTWARTY BILET PODARUNKOWY kosztuje 200 zł i daje możliwość zarezerwowania 2 wybranych miejsc na dowolnie wybranym spektaklu Teatru Rampa granym do końca maja 2021, w miarę dostępności miejsc w chwili dokonywania rezerwacji.

  • OTWARTY BILET PODARUNKOWY można kupić online KLIKNIJ W BILET POWYŻEJ, bądź  możesz go nabyć w kasie Teatru Rampa. Można go także zamówić mejlowo lub telefonicznie, opłacając przelewem przesłanym na konto Teatru. 

  • Proszę nie zwracać uwagi na wpisana w panelu sprzedażowym nad planem widowni datą oraz nazwą sali - nie są to dane powiązane z transakcją i nie mają żadnego znaczenia. Są one stalym i nieusuwalnym elementem posiadanego przez nas modułu sprzedażowego. Każdy zakup dokonany za pośrednictwem tego modułu dotyczy OTWARTEGO BILETU PODARUNKOWEGO dla 2 osob  i wybieranych następnie, zgodnie z regulaminem BILETU, spektakli z repertuarów Teatru do dnia 30. 05. 2021
  • Kasjerka wyda blankiet Biletu Podarunkowego lub Teatr wyśle go pocztą na adres wskazany w zamówieniu i/lub w treści przelewu

  • Obdarowana osoba musi dokonać rezerwacji wybranego spektakl pod nr tel. 22 679 89 76 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Potwierdzeniem skutecznej rezerwacji jest otrzymany numer rezerwacji na dany spektakl, który koniecznie należy wpisać na blankiet Biletu Podarunkowego. We własnym interesie rezerwujacy powinien również zapisać na blankiecie tytuł wybranego spektaklu oraz jego datę i godzinę.

  • Obdarowana osoba z zagwarantowanym w drodze rezerwacji miejscem na dany spektakl, musi zgłosić się do kasy w dniu spektaklu najpóźniej 20 minut przed jego rozpoczęciem, aby kasjerka wpisała na blankiet Biletu Podarunkowego rząd i miejsce z danej rezerwacji i tym samym potwierdziła jej ważność.

  • BILET PODARUNKOWY zakupiony w kasie podlega zwrotowi w ciągu 14 dni od daty zakupu wyłącznie na podstawie paragonu fiskalnego. Przy zwrocie należności potrącana jest opłata manipulacyjna w wysokości 20 % ceny Biletu.

  • BILET PODARUNKOWY ZAKUPIONY online nie podlega zwrotowi.
  • Za niewykorzystany w odpowiednim terminie BILET PODARUNKOWY nie przysługuje zwrot pieniędzy, bez względu na przyczyny niewykorzystania. Termin ważności biletu nie podlega prolongacie.


fwk
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
exigo
tiketto_logo4
Previous Next