A A A

A A A

SPEKTAKLE WIECZORNE

Kobiety na skraju załamania nerwowego
MONSTERS

Kobiety z morderczym temperamentem nadejdą w lutym!

TWIST and SHOUT

widowisko z 28 przebojami The Beatles

Jesus Christ superstar
Jesus Christ superstar

musical wszech czasów w brawurowym, rewelacyjnym wykonaniu

EVA

Dorota Osińska i Joanna Szczepkowska w muzycznej opowieści o amerykańskiej wokalistce Evie Cassidy

CAFE SAX

Wspaniały spektakl muzyczny z piosenkami Agnieszki Osieckiej. 

najlepszy wokalista musicalowy
najlepszy wokalista musicalowy

Jakub Wocial- gwiazda naszej Sceny zdobył prestiżową nagrodę im Kiepury jako Najlepszy Wokalista Musicalowy 2018

RAPSODIA Z DEMONEM
RAPSODIA Z DEMONEM

22 największe przeboje Queen w atrakcyjnym przedstawieniu

PreviousNext

RAMPA DZIECIOM

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać.

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

OTO OLIWER TWIST

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO w adaptacji i reżyserii Teresy Kurpias-Grabowskiej.

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

PreviousNext

(…) Sceny z udziałek podróbki Barbie (doskonała Kamila Boruta), zdezelowanego Pierrota (genialna rola Mateusza Trzmiela), Misia bez ucha, owieczki z zakopanego czy gadającej zabawki – to niewątpliwie hit spektaklu. (…) Przedstawienie wieńczy mądra refleksja o tym, jak nie pozwolić odebrać sobie najbliższych. Zdecydowanie spektakl godny jest polecenia.

 

Monika Odrobińska,
Tygodnik Idziemy 11.02.2018

 

 

Aktualności

22 01 Pożegnanie z "Monsters"

Po premierze "Monsters" w 2012 roku wiadomo było, że ten niezwykły spektakl znajdzie swoich odbiorców nie tylko wśród fanów dobrej muzyki ale także osób stawiających na trudne, niejednoznaczne tematy. Tacy wymagający Widzowie wypełniali widownię Sceny Kameralnej przez ponad 8 lat, znajdując w przedstawieniu przeboje w świetnych wykonaniach oraz inteligentną rozrywkę skłaniającą do głębszej refleksji. Spektakl spotkał się z uznaniem krytyków i doczekał wydania płyty na życzenie Widzów, którzy pragnęli zatrzymać na dłużej poruszające interpretacje rockowych ballad Nicka Cave'a, Boba Geldofa, Toma Waitsa i Renaty Przemyk. 2 i 3 lutego to ostatnia okazja by zobaczyć owiane legendą "Monsters".

Czytaj więcej...
20 01 Walentynki w Cafe Sax

Na ten wyjątkowy wieczór wszystkim zakochanym (i tym jeszcze nie) proponujemy spektakl „Cafe Sax” z piosenkami Agnieszki Osieckiej w nowych aranżacjach Pawła Steczka. Wszystko w tym przedstawieniu rzeczywiście kręci się wokół miłości i eksponuje różne uczucia jakie jej towarzyszą. Nie zawsze radosne, czasem pełne zawodu, ale zawsze z gorącymi emocjami. W tym sensie spektakl opowiada nam o miłości w różnych jej odcieniach. Specjalnie 14 lutego oraz w powalentynkową sobotę - 16 lutego przygotowujemy wyjątkową oprawę przedstawienia „Cafe Sax” szczegóły

Czytaj więcej...
14 01 Hiszpańskie rytmy w karnawale

Czas karnawału zachęca nas do szukania ciekawych miejsc do rozrywki. W naszym teatrze znajdziecie idealny na karnawałowy wieczór zabawny musical, który dzięki roztańczonej w hiszpańskich rytmach obsadzie, może niejedną parę zainspirować do tańca. To oczywiście musical "Kobiety na skraju załamania nerwowego" z porywającą i zmysłową choreografią Santiago Bello. Piękne kobiety oraz idealni w ich oczach mężczyźni połączeni w komicznych sytuacjach gwarantują udany wieczór dla dwojga. Zapraszamy w ostatni weekend stycznia - 25, 26 i 27 stycznia.

 

ZWIASTUNY

KOBIETY NA SKRAJU ZAŁAMANIA NERWOWEGO

Aktorzy

Kamila-Boruta-018-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka Teatru Rampa od 2009 roku (współpraca od 2007). Ani dziennikarstwo ani integracja europejska, które pilnie studiowała nie wygrały z jej największą miłością jaką okazała się miłość

Leszek-Abrahamowicz-004-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor Teatru Rampa od 1988 roku, grał w wiekszości autorskich spektakli Andrzeja Strzeleckiego. W podejściu do roli niebywale perfekcyjny i ambitny.

Michalina-Brudnowska-016-ZDJECIE-GLOWNE

Z Teatrem Rampa współpracuje od 2012 roku, a na stałe od 2015 roku. Pełna kobiecego wdzięku i młodzieńczego zapału. Ambitnie pracuje na sukces.

Piotr-Furman-018

Aktor, reżyser. Od 1988 roku związany jest na stałe z Teatrem Rampa, gdzie grał we wszystkich autorskich spektaklach Strzeleckiego, wpisując się niezwykle mocno i głęboko w historię Teatru i jego…

Magdalena-Cwen-021-ZDJECIE-GLOWNE

Od 2007 roku aktorka Teatru Rampa. Kunsztu aktorskiego uczyła się od niekwestionowanego mistrza teatru – Adama Hanuszkiewicza w Teatrze Nowym.

Maciej-Gasiorek-025-ZDJECIE-GLOWNE

 

Aktor, scenarzysta, reżyser koncertów i spektakli estradowych. Jest doskonały i przekonywujący zarówno w spektaklach kabaretowych, dramatycznych jak i musicalach familijnych.

Malgorzata-Duda-056-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka komedii, dramatu i musicalu. Występuje w Teatrze Rampa od 2007 roku. Artystka o tysiącu twarzach i mocnym głosie o ogromnej skali.

Robert-Kowalski-002-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor o wielu twarzach, intrygującej barwie głosu o szerokiej skali. Trudno go nie zauważyć na scenie i to nie tylko ze względu na jego słuszną posturę, ale głównie za kreacje, które tworzy…

p1

Aktorka teatralna i dubbingowa związana z Rampą od 2000 roku. Perfekcyjna i przekonująca w każdej roli – od komediowych, przez pełne seksapilu aż do mrocznych. Uwielbia wyzwania, nieustannie rozwija…

Konrad-Marszalek-007-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor Teatru Rampa od 2003 roku. Tu zaczął swoją karierę prosto po wrocławskiej PWST jako jeden jej z najzdolniejszych studentów.

Julian-Mere-001-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor, wokalista, związany z Teatrem Rampa od 2007 roku. Ciałem warszawiak, duszą zdecydowanie krakowiak. Zafascynowany poezją Jacka Kaczmarskiego stał się wybitnym bardem i twórcą wielu piose…

Joanna-Gorska-040-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna związana z Rampą od 2007 roku. Jej uderzające podobieństwo do Michelle Pfeiffer i urok osobisty skupiają uwagę widzów zwłaszcza płci męskiej.

Katarzyna-Kozak-020-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna i filmowa. W Teatrze Rampa od 1987 roku, od słynnego „Złego zachowania” Andrzeja Strzeleckiego, odciskając swój aktorski ślad w większości przedstawień tej sceny.

Mieczyslaw-Moranski-008

 
Aktor Teatru Rampa od 1994 roku. Wpisany w historię i sukcesy bardzo wielu spektakli w dziejach tej Sceny. Jego wszechstronność widać zarówno w dramacie przez spektakle muzyczne aż do ko…

Dominika-154-ZDJECIE-GLOWNE

Choć jej  włosy lśnią słoneczną barwą to – jak mówią - jest przeciwieństwem stereotypu blondynki. Głos, uroda i seksapil Aktorki pięknie współgrają z jej talentem i perfekcjonizmem…

Andrzej-Niemirski-061-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor teatralny i filmowy o niezwykłej plastyczności, umiejętności improwizacji i wrodzonej vis comica. Jego role potrafią zaskakiwać, przestraszyć, bawić do łez… i po prostu wbić w fotel!

Dorota-Osinska-027-ZDJECIE-GLOWNE

Najdrobniejsza ciałem aktorka Rampy z najpotężniejszym i najwspanialszym głosem. Jest on już rozpoznawalny w całej Polsce - w 2016 roku zapewnił jej nominację do koncertu kandydatów na reprezentanta…

Robert-Tondera-019-ZDJECIE-GLOWNE

Jego elegancja i elokwencja predystynują go do przedstawień kostiumowych. Tymczasem świetnie sprawdza się również w widowiskach rockowych i musicalach familijnych.

Brygida-Turowska-001-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. Od 2007 związana na stałe z Teatrem Rampa. Jej talent i piękny wokal stale się rozwijają. Świetna zarówno w przedstawieniach kostiumowych, spektaklach dramatycznych…

Daniel-Zawadzki-018-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor teatralny i filmowy związany z Rampą od 1999 roku. Wiecznie młody i ciałem i duchem. Dzięki swojej prezencji wygląda rewelacyjnie w każdym kostiumie i w każdym wcieleniu.

michal_karwowski
PreviousNext

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext