A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

TEATR BEZ BARIER

FAQs - TEATR BEZ BARIER

Osoby na wózku koniecznie muszą wcześniej zgłosić swoje uczestnictwo w spektaklu w Biurze Obsługi Widza, abyśmy mogli zarezerwować specjalne miejsce na wózek oraz miejsce dla opiekuna. Na niektóre spektakle przestrzeń na wózki jest bardzo ograniczona. Widz na wózku inwalidzkim swobodnie dostanie się do naszego Teatru, dzięki specjalnemu podjazdowi prowadzącemu do wejścia głównego oraz podjazdom  i windzie wewnątrz teatru. Zdjęcia podjazdów oraz więcej informacji znajduje się na stronie, w zakładce „Teatr bez barier”

Opiekun osoby na wózku lub ociemniałej przysługuje bilet w cenie 20 PLN.

Taka osoba powinna zarezerwować miejsce dla siebie telefonicznie w kasie teatru, uprzedzając o utrudnieniach w poruszaniu się. Pracownik dobierze odpowiednie miejsce z dostępnych lub zarezerwuje dostawkę najbliżej wejścia.

Do dyspozycji widzów z problemami z chodzeniem jest winda. Aby do niej dojść, jak również aby wejść na widownię, trzeba jednak pokonać kilka schodków. W razie potrzeby pracownicy teatru chętnie w tym pomogą.

Na chwilę obecną nie mamy w repertuarze spektaklu z audiodeskrypcją i napisami. Zabiegamy o te udogodnienia dla widowiska muzycznego „Rapsodia z demonem”oraz musicalu familijnego „O dwóch takich, co ukradli księżyc”.

fwk
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
exigo
tiketto_logo4
Previous Next