A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Przypominamy, że rezerwacji dokonywać mozna wprost na naszych stronach internetowych (zakładka: repertuar) bez koniecznosci telefonowania do kasy. Należy wejść w zakładkę "repertuar", wybrać spektakl i kliknąć w ikonkę "rezerwuj". Szczegółowe wyjaśnienie jak można zarezerwować miejsca dla grup przez internet  znajduje się na dole tej strony. 

Bilety do Teatru Rampa można nabyć:

 • za pośrednictwem internetu:    
      - poprzez opcje ''kup bilet" dostępną na naszej stronie w zakładce "repertuary",
      - poprzez opcję "rezerwuj"- odnośnie zorganizowanych grup na przedpołudniowe spektakle dziecięce, dostępną w zakłądce "repertuar" przy wybranym tytule spektaklu
      - poprzez platformy www.ebilet.pl oraz www.ewejsciowki.pl,
      - poprzez platformę www.tiketto.pl z telefonu komórkowego,
 •     w kasie Teatru, płacąc gotówką lub kartą płatniczą,
 •     w salonach EMPiK,
 •     na spektakle TM TINTILO grane w tygodniu ("Księżniczka Sara", "Wigilijna opowieść" ) rezerwacja i sprzedaż biletów prowadzi przedstawiciel TM TINTILO Mirosław Leszczyński od wtorku do piątku w godz. 10.00- 18.00 tel. 609 909 711 

KASA BILETOWA:
Czynna od wtorku do piątku od 14.00 do 19.00 i jeśli są poranne spektakle to na godzine przed spektaklem. W weekendy
na godzinę przed każdym spektaklem, do rozpoczęcia spektaklu.
tel:+48 (22) 679-89-76

*Na godzinę przed spektaklem Kasjerka nie odbiera telefonów.
*W poniedziałki kasa biletowa NIECZYNNA.
*W dniach gdy rano grane są dwa spektakle kasa czynna rano i wieczorem.

Reklamacje i zapytania związane z zakupem biletów on line: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BIURO OBSŁUGI WIDZÓW

Wtorek -piątek 11.00 - 17.00

Rezerwacja biletów indywidualnych i zbiorowych,
informacje o repertuarze i spektaklach aktualnie tylko w serwisie internetowym.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

reklamacje i zapytania związane z zakupem biletów on line: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teatr otworzył nowy rachunek bankowy do wpłat za bilety nr 36 1050 1025 1000 0090 8139 7946 ING Bank Śląski O/Warszawa

 

Teatr Rampa prowadzi internetową sprzedaż biletów na spektakle popołudniowe i wieczorne oraz internetową rezerwację miejsc na spektakle szkolne (poranne). Nie prowadzimy internetowej rezerwacji miejsc na spektakle wieczorne.


CENY BILETÓW NA SPEKTAKLE DZIECIĘCE, FAMILIJNE I SZKOLNE

Spektakle dla dzieci i młodzieży - wtorek-piątek (spektakle szkolne)

45 zł na Sali Dużej -dla całej grupy na 1 blankiecie
40 zł na Sali Kameralnej bilet grupowy na jednym blankiecie

Uwaga: zwroty biletów grupowych-szkolnych do 14 dni przed spektaklem - bez potrąceń,
do 7 dni przed spektaklem - po potrąceniu 20% ceny, a poniżej 7 dni przed spektaklem nie są przyjmowane.

Weekendy familijne - spektakle dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców grane w soboty i w niedziele: 
Scena Duża - 70 PLN, 50 PLN (w zależności od strefy)
Scena Kameralna - 40 PLN

Ceny biletów zróznicowane w zależności od sali, miejsca i rodzaju spektaklu.
Szczegółowo podane są na planach widowni w systemie sprzedaży internowej przy poszczególnych spektaklach.
Ceny biletów w poszczególnych kategoriach podane są również na tej stronie pod planem Sali Dużej.

Wejściówki sprzedawane są w kasie wyłącznie w wypadku braku biletów na miejsce siedzące, numerowane.

Za pośrednictwem portalu eWejściowki, określona pula wejściówek sprzedawana jest w dniu spektaklu niezależnie od wolnych miejsc.
Wejściówki na tym portalu sprzedawane są po cenie wyższej niż kasowa, sukcesywnie malejącej.

Bilety grupowe na spektakle wieczorne oraz weekendowe sprzedawane są wyłącznie na miejsca Strefy I oraz Strefy II
na wyznaczone spektakle, po uzgodnieniu z BOW. Informacji w tej sprawie udziela BOW.
Bilety grupowe nie są udostępniane na premiery i wydarzenia specjalne, w tym na Galę Sylwestrową.
Dyrekcja Teatru zastrzega możliwość wyłączenia sprzedaży biletów grupowych na wydarzenia specjalne.

Zwroty Zakupiony bilet indywidualny w kasie podlega zwrotowi do 7 dni przed spektaklem bez potrąceń,
do 3 dni przed spektaklem po potrąceniu 20% ceny. Po tym terminie Teatr nie przyjmuje zwrotów. 
Bilety grupowe podlegają zwrotom do 7 dni przed spektaklem, po potrąceniu 20% ich ceny.
Po tym terminie zwroty nie będą przyjmowane.

Bilety zakupione on-line, nie podlegają zwrotowi.
W przypadku odwołania spektaklu przez Teatr, zwrot wcześniej zakupionych biletów
jest możliwy w ciągu 7 dni od daty odwołanego spektaklu.

Bilety sprzedawane za pośrednictwem internetu drukowane są na jednym blankiecie. Jeżeli zamierza się kupić dwa lub więcej miejsc przeznaczonych dla odrębnych osób, które nie zamierzaja wchodzić do Teatru razem -należy dokonać dwóch lub więcej odrębnych transakcji zakupu,

Zakup Biletów na Warsztaty dla dzieci po niektórych spektaklach: Grupy zorganizowane dokonują rezerwacji i zakupu całych Warsztatów poprzez formularz rezerwacyjny - ikona:REZERWUJ przy tytule spektaklu na stronie Repertuar. Widzowie indywidualni rezerwują udzial swojego dziecka w Warsztatach wykupując przez internet  bilet oznaczony jako "spektakl+warsztaty".(Opcja ta dostępna będzie dopiero dla spektakli na styczeń 2017) Bilet taki wykupują oczywiście tylko dla dziecka a dla siebie bilet zwykły: "spektakl".
Warsztaty trwają ok 45-60 minut. Rodzice i Nauczyciele nie wchodzą z dziećmi na Warsztaty- czekają po spektaklu w foyer lub w kawiarnii.

Zapytania można kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Faktury Vat wystawia kasa teatru, zapytania w tej sprawie można kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Parking monitorowany, bezpłatny. Wjazd od ulicy Kołowej.

PLANY SAL  wraz zoznaczeniem stref znajdziesz na końcu/na dole tej strony

Nowa możliwość obsługi grup zorganizowanych

Rezerwacja miejsc grupowych na spektakle dziecięce poprzez internet

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że dla Waszej wygody poszerzyliśmy i usprawniliśmy system rezerwacji biletów dla grup szkolnych na przedpołudniowe spektakle dziecięce.

Aktualnie rezerwacji tej dokonać można przez internet (a zatem również z telefonu komórkowego- smartfonu) za pośrednictwem naszej strony internetowej www.teatr-rampa.pl

Korzystanie z możliwości rezerwacji przez internet daje Państwu jednocześnie pełne wejrzenie w repertuar Teatru oraz w kwestię dostępności biletów na poszczególne spektakle.

Aby dokonać rezerwacji przez internet należy:

- wejść na stronę www.teatr-rampa.pl

- wybrać podstronę Repertuar lub podstronę Rampa Dzieciom/ Repertuar

Aktualnie podajemy pełny repertuar do końca grudnia 2016. Należy zapoznać się z propozycjami repertuarowymi dla dzieci. Przy każdej z nich umieszczona jest ikonka „Rezerwuj” lub „bilety niedostępne” (ikonka „bilety niedostępne” oznacza spektakle, na które brak już miejsc lub na które teatr nie prowadzi w ogóle sprzedaży. Zatem pozostaną one niedostępne również w korzystaniu z rezerwacji telefonicznej)

 • Ruch 1.

-kliknąć w ikonkę „Rezerwuj”. Ukaże się formularz rezerwacji. Na jego początku wyświetlona zostanie liczba miejsc dostępnych na wybrany spektakl.( Będzie to taka sama liczbą miejsc wolnych jaką dysponuje kasa biletowa) Jeżeli pozostała liczba miejsc odpowiada Waszym potrzebom należy przystąpić do wypełnienia formularza.

-Należy podać liczbę miejsc potrzebnych dla dzieci z Waszej grupy.

- System automatycznie poda przysługująca liczbę miejsc zniżkowych ( 2 zł) dla Opiekunów w proporcji: 1 miejsce dla Opiekuna na każdą pełną 10-tkę dzieci.

UWAGA: system rezerwacyjny na tym etapie nie dokonuje przydziału konkretnych miejsc lecz jedynie gwarantuje ich wybraną liczbę. Konkretne, oznaczone numerem miejsca dla wszystkich Widzów przyznane zostaną po dokonaniu wpłaty, w kolejności od pierwszego wolnego miejsca z przodu sali , jedno koło drugiego, kolejno w głąb sali. W ten sposób, dla wygody szkół, gwarantujemy, że każda grupa będzie ulokowana w sposób zwarty, bez rozdrabniania po różnych częściach widowni. Taką samą zasadę, od tego sezonu, stosujemy również przy rezerwacjach telefonicznych. Grupy, za które naleznośc zostanie opłacona wcześniej będą miały miejsca bliżej sceny.

 • Ruch 2.

- Zaznaczyć wybór : bilety indywidualne lub bilet grupowy. Bilety indywidualne – to kartoniki biletów drukowane oddzielnie dla każdego dziecka i opiekuna. Bilet grupowy to jeden kartonik dla całej grupy. Miejsca dla dzieci wybrane w opcji „bilet grupowy” będą o kolejne 2 złote tańsze

-Po dokonaniu powyższego system automatycznie zliczy całość należności za rezerwację oraz poda wymagany termin dokonania wpłaty. Wpłaty wymagamy w terminie do 4 tygodni po dokonaniu rezerwacji jednak nie później niż na 3 tygodnie przed spektaklem. Dlatego rezerwacje czynione na mniej niż 7 tygodni przed spektaklem będą miały odpowiednio skracany czas na dokonanie zapłaty. (np. rezerwacja dokonywana na 5 tyg. przed spektaklem będzie miała wymagany czas opłacenia- 2 tygodnie) Wymagania te są identyczne jak przy rezerwacji telefonicznej.

 • Ruch 3.

- Należy wypełnić pozostałe pola formularza rezerwacyjnego, tj. dane teleadresowe oraz dane do faktury Vat. Należy zwrócić szczególną uwagę na poprawność wpisu adresu internetowego Rezerwującego gdyż od tego zleży skuteczność dalszej komunikacji.

-Po wypełnieniu formularza sprawdzić poprawność wszystkich wpisów i kliknąć ikonkę „Rezerwuj”.

W rezultacie tej operacji założona zostaje żądana rezerwacja ważna do wyznaczonego ostatecznego dnia zapłaty. Rezerwujący otrzyma na podany w formularzu adres internetowy potwierdzenie dokonanej rezerwacji wraz z jej numerem. Numer ten umożliwia również dokonywanie ew. modyfikacji rezerwacji przed jej opłacaniem, jak n.p. zmniejszenie czy zwiększenie liczby miejsc.

Rezerwację opłacić należy przelewem na podany numer konta Teatru zaznaczając w opisie numer rezerwacji jak również datę spektaklu i łączną liczbę miejsc. Po otrzymaniu wpłaty Teatr potwierdzi to mejlowo.

Wybrany bilet grupowy, lub bilety indywidualne, wraz z fakturą, będą do odbioru na godzinę przed spektaklem.

W kwestii ew. zwrotów biletów po dokonaniu opłaty obowiązują dotychczasowe zasady ogólne: do 14 dni przed spektaklem - bez potrąceń, do 7 dni przed spektaklem - po potrąceniu 20% ceny, a poniżej 7 dni przed spektaklem nie są przyjmowane.

Serdecznie zachęcamy do korzystania ze stworzonych udogodnień grupowych rezerwacji internetowych i do jak najczęściejszego odwiedzania naszego Teatru.

Zespół Marketingu i Sprzedaży
Teatr Rampa

PLANY SAL