A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Opis

 

Gwiazdy europejskich scen muzycznych: Magdalena Tul, Sanne Mieloo, Florian Soyka rozbłysną w Warszawie tylko w te ostatnie wieczory roku, wykonując największe przeboje z najsłynniejszych na świecie musicali.

Ich występ w Warszawie jest zdarzeniem wyjątkowym, prawie prywatnym, wywołanym głównie przez sympatię dla polskiej publiczności i dla scenicznego przyjaciela, Jakuba Wociala, który w Teatrze Rampa jest kierownikiem sceny koncertowej, inicjatorem i reżyserem cyklu widowisk BROADWAY STREET THE SHOW. Każde z nich, dzięki pasji i kontaktom ich twórcy, staje się niezwykłą okazją do magicznej, kipiącej energią podróży przez czarujący świat musicalu. Okazją niepowtarzalną, gdyż każde z tych widowisk jest inne, ma inny repertuar i kształt.

W repertuarze znajdą się przeboje z najsłynniejszych na świecie musicali: "The Phantom of the Opera", "Les Misérables", "Love Never Dies", "Taniec Wampirów", "Jesus Christ Superstar", "Chicago", "Funny Girl", "Sweet Charity", "Parade", "Wicked", "Next to Normal", "Brooklyn".

plakat_broadway

Obsada

MAGDALENA TUL
SANNE MIELOO
OLA BIEŃKOWSKA
AGNIESZKA NIEMIEC
FLORIAN SOYKA
JAKUB WOCIAL

Tancerze

Ewa Budny
Ewelina Kruk
Santiago Bello Labrador
Paweł Irmiński

Zwiastun

Próba medialna