A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Już od dziś startują pierwsze po półtorarocznej przerwie spektakle "Na wschód od Hollywood" - komedii napisanej specjalnie dla nas przez Tomasza Jachimka. Zobaczcie jak o swojej pracy przy wznowieniu mówi rozchwytywany w Polsce reżyser Jerzy Jan Połoński.  Póki co bilety są jeszcze na niedzielę 26.09. Zapraszamy!

Dzisiejszy i jutrzejszy spektakl "Miłości" zostają odwołane. Jedna z aktorek ostro zachorowała, ma wysoką gorączkę, nie jest w stanie grać pomimo wielkich chęci. Serdecznie Was przepraszamy :( Kasa rozpocznie jeszcze dziś proces zwracania pieniędzy za bilety - popłyną one automatycznie na konta z których zostały opłacone. Potrwa to kilka dni. Bilety zakupione w kasie można zwrócić dziś lub w dowolnym momencie w przyszłym tygodniu. 

Stanowisko dyrektora Teatru Rampa obejmuje od dzisiaj, w wyniku wygranego konkursu, Michał Walczak. Jest on dramatopisarzem i reżyserem, znanym już teatralnej publiczności m.in z dramatu "Piaskownica" granym również w Teatrze Narodowym w Warszawie oraz w Teatrze Telewizji. Był także autorem głośnych przedstawień teatralno-kabaretowych "Pożar w Burdelu". W ostatnich dniach fascynuje warszawską publiczność specyficznym, bo pełnym surrealnej wyobraźni, barwnym i poruszającym spektaklem "Circus Kafka" na scenie Teatru Żydowskiego. O jego koncepcji prowadzenia Teatru Rampa komisja konkursowa powiedziała iż: "jest nowoczesna i odważna". Zespół Teatru Rampa wita nowego Dyrektora z wielkim zaciekawieniem i z twórczymi nadziejami.

Przed nami próby wznawieniowe błyskotliwej komedii Tomasza Jachimka "Na wschód od Hollywood" w reż. Jerzego Jana Połońskiego. To w niej poznacie sekrety funkcjonowania Teatru Nieprzeciętnego. Jak dogadują się w nim ambitni absolwenci Akademii Teatralnej i starzy aktorzy-wyjadacze? I czy repertuarowa klasyka skazana jest tylko na utartą i nudną interpretację? Zobaczcie sami w przedstawieniu, które jest genialną mieszanką teatru i kabaretu! Ostatnie bilety na 21, 24 i 26 września.

Za nami wczorajsza premiera spektaklu „Ja, Warszawa” - kolejnego finału projektu Otwarta Rampa. W tym roku uczestnicy warsztatów „Targówek śpiewa” i „Akademia musicalowa dla dorosłych” przenieśli Widzów na warszawską Pragę z czasów okupacji. To było niezwykle wzruszające i piękne widowisko. Piosenki zachwycały wysokim poziomem wykonania. Wszystko to dzięki całorocznej pracy profesjonalnych twórców z pełnymi entuzjazmu oraz talentów amatorami. Gratulujemy wszystkim wykonawcom pod kierunkiem Joanny Górniak- pomysłodawczyni i zarazem współreżyserki przedstawienia! Spektakl grany będzie jeszcze dziś i w niedzielę.

Podobno każdy potrzebuje terapii, ale nie każdy o tym wie... Zwłaszcza w czasach pandemii! Proponujemy zatem skuteczną terapię śmiechem. W kolejce ustawiają się już pacjenci z jakże życiowej farsy "Miłość jako jednostka chorobowa". Tuż za nimi pędzą zdeterminowani i głodni wyzwań studenci Akademii Teatralnej, marzący o sławie, tak jak bohater komedii "Na wschód od Hollywood". Właśnie ją wznawiamy, a na efekty zapraszamy 21, 24 i 26 września. Zostały jeszcze ostatnie bilety.

fwk
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
exigo
tiketto_logo4
Previous Next