A A A

Szukaj

A A A
Pełna wersja

Już 26, 27, 28 i 29 maja gramy „Rapsodię z demonem” .
Pokazy w sobotę i niedzielę to wersje koncertowe, ale uwaga - w tych dniach mamy niespodziankę! Na Dużej Scenie Rampy wystąpi Marta Burdynowicz, która wygrała 12 edycję programu „The Voice of Poland“. Podajemy obsady:

Już w najbliższą sobotę, 14 maja, w Rampie odbędzie się premiera „Niekończącej się historii” wg Michaela Endego w adaptacji Macieja Podstawnego i reżyserii Magdaleny Miklasz. Zapraszamy na baśniowy międzypokoleniowy spektakl o krainie fantazji, nieskrępowanej kreatywności, bezpośredniej opowieści i radości – czyli o świecie, który należy zachować; co ocalało – ochronić, a resztę odzyskać i odbudować.

Podsumowujemy działanie punktu opieki dla dzieci ukraińskich uchodźców, ukraińskie kobiety uczą się w Rampie języka polskiego, przed nami artystyczne spotkania dla kobiet z doświadczeniem uchodźczym. Dzięki wsparciu Instytutu Teatralnego zrealizujemy też „Lato w Teatrze“ wokół tematu przymusowej podróży.

Już 6 i 7 maja zapraszamy na "GLORIA AMORE VICTIS" – rozdzierający serce stand-up muzyczny duetu Dziewczyny i Chłopaki. Ale bez Chłopaków, który wyróżniono na tegorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej OFF we Wrocławiu.

Z przykrością informujemy o odwołaniu spektakli GRAND MUSICAL HOTEL w dniach 22, 23 i 24 kwietnia z przyczyn niezależnych od Teatru. Zwroty biletów lub zamianę rezerwacji realizuje nasze Biuro Obsługi Widzów, które bezpośrednio skontaktuje się z zainteresowanymi osobami. Za utrudnienia przepraszamy.

Trwają próby do majowej premiery NIEKOŃCZĄCEJ SIĘ HISTORII – międzypokoleniowej baśni o dobru i ocalaniu marzeń. Czy uda się pomóc Dziecięcej Cesarzowej i uratować Fantazjanę?

89 i 10 kwietnia na Scenie Eksperymentalnej zaprezentujemy „Wykluczeńców” – spektakl Analog Collectiv.

Teatr lalek, nie kojarzy się Wam ze spektaklami dla młodzieży i dorosłych? Wstydzicie się przyznać, że tęsknicie za dzieciństwem i chcecie czasem uciec od problemów?

Zapraszamy na drugą odsłonę Klubu Tragediowego – azylu dla zubożałych artystów, biznesmenów, nauczycieli, którzy występując na klubowej scence odzyskują radość życia i dorabiają do pensji.

Po komediach, musicalach, impro i stand-upach zapraszamy Was na spektakl o ciemnych stronach władzy, wiary i pożądania.