A A A

Szukaj

A A A
Pełna wersja

Z przykrością informujemy, że z powodu choroby jednego z wykonawców, spektakl „Cafe Sax” w dniu 27 października zostaje odwołany. W sprawie informacji dotyczącej zwrotu lub wymiany biletów prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widza – telefonicznie pod numerem: 22 679-89-76 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Za utrudnienia przepraszamy.
Spektakle „Cafe Sax” 28 i 29 października odbędą się planowo, w wyjątkowo zmienionej obsadzie.
 


„IMPRO HORROR HOUSE albo DZIADY improwizowane” to jedyna okazja, by zobaczyć na scenie niemal cały zespół aktorski Rampy, ale… bez wykreowanych ról. Te zbłąkały się gdzieś w teatrze, figlując z romantyczną tradycją wieszczów, tworzących swoje arcydzieła podczas nocnych improwizacji. Jak aktorzy (i widzowie!) poradzą sobie w tej sytuacji? Z pomocą przyjdą im Dwaj Panowie, czyli Mateusz Płocha i Artur Jóskowiak, słynny polski duet improwizatorów. Już 30 października zapraszamy na szalony wieczór pełen dziwów i cudów – może się zdarzyć wszystko!

Od dziś żegnamy się ze spektaklem muzycznym "EVA". Znane covery śpiewane niegdyś przez Evę Cassidy w niezwykłych interpretacjach Doroty Osińskiej, która gra tu również na gitarze, a towarzyszą jej wspaniali muzycy pod kierunkiem Pawła Stankiewicza. W spektaklu występuje także niekwestionowana gwiazda teatru Joanna Szczepkowska, która przeprowadza Widzów przez historię genialnej i niedocenionej za życia EVY. Zapraszamy na ucztę dla uszu, oczu i serc jeszcze tylko 21, 23, 24 października.

Cafe Sax na Saskiej Kępie była ulubioną kawiarenką Agnieszki Osieckiej. Tam przyglądała się życiu, wysłuchiwała wielu wzruszających historii, które zamieniała na teksty piosenek. Spisywała je pospiesznie na serwetkach, aby uchwycić ulotną metaforę, genialny skrót czy ironię. W teatralnej "Cafe Sax" znajdziecie najpiękniejsze piosenki z jej tekstami w wykonaniu naszych aktorów oraz niepowtarzalną atmosferę naszej Cafe Rampa. Są jeszcze bilety na 27 i 28 października. Zapraszamy!

Już wieczorem premiera stand-up musicalu Agnieszki Makowskiej w reż. Michała Walczaka. W opartym na faktach show mgr Marzena Świrska-Wnerwińska szczerze opowiada o drodze młodej wuefistki, która wspięła się na szczyt - została dyrektorką szkoły i gwiazdą "Losu Nauczycielskiego", tabloidów i internetu. Czy pani Marzena poradzi sobie jako dyrektorka i ogarnie setki rozwydrzonych dzieci oraz ich rodziców? Przekonaj się sam i przyjdź na nietypowe szkolne zebranie. Kolejne spektakle 23, 24, 26 i 27 października o godz. 19.00

Już dziś wznawiamy rockowe show "Rapsodia z demonem". Doskonałe interpretacje, nowe aranżacje przebojów Queen oraz porywająca choreografia - to atuty tego tytułu. W roli Erwina znakomity piosenkarz Kuba Molęda, w diabolicznego Mistrza wcielą się znani z rock musicalu „Jesus Christ Superstar” Łukasz Mazurek i Sebastian Machalski, który jest także gwiazdą koncertów „Queen Symfonicznie”. Główną rolę kobiecą kreować będzie Natalia Piotrowska-Paciorek – gwiazda naszych musicali, TM Roma i Studia Accantus. Są jeszcze bilety na przyszły tydzień.

 

fwk
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
exigo
tiketto_logo4
Previous Next