A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Trochę miłości na koniec wakacji? Mamy nieoczekiwaną możliwość zaproszenia Was na dodatkowy spektal naszej najnowszej, uroczej komedii muzycznej z uwielbianymi polskimi przebojami, w przezabawnym aktorskim wykonaniu pt. "Miłośc jako jednostka chorobowa". Zachęcamy. Niech to będzie pogodny akcent na koniec wakacji :)) Bilety na sobotę, 28 sierpnia są już dostępne na naszej stronie.

Premiera prasowa farsy "Miłość jako jednostka chorobowa" w reżyserii Grzegorza Mrówczyńskiego została wspaniale przyjęta przez dziennikarzy oraz innych zaproszonych gości. Dopisała zarówno frekwencja - w ramach obowiązujących ograniczeń - jak i humory widzów. Zgromadzona widownia bawiła się wyśmienicie, nie szczędząc aktorom braw i słów uznania. Jak nigdy odczuliśmy, że nie był to zwykły spektakl, ale długo oczewiane spotkanie Aktorów z Widzami, po to by razem urzeczywistnić teatr. Teraz czekamy na medialne relacje i recenzje.

Z wielką radością powracamy ze spektaklami familijnymi, przypominając najlepsze adaptacje klasyki Frances Hodgson Burnett. W sobotę i niedzielę (29, 30 maja) Teatr Muzyczny Tintilo wystawi "Księżniczkę Sarę", a w sobotę 12 czerwca o godz. 16.00 zagramy nasz musical familijny "Tajemniczy Ogród". Sprzedaż biletów rozpoczniemy już jutro. Przypominamy, że na te spektakle można wykorzystać zakupione wcześniej Otwarte Bilety Podarunkowe, które zachowują ważność do końca czerwca 2021. Szczegóły w kasie naszego Teatru. Obydwa tytuły będziemy grać także w tygodniu dla grup szkolnych, co już uwidoczniliśmy w repertuarze.

 

 

Już od dziś w naszym teatrze oglądać można wystawę prac Józefa Wilkonia. Są to reprodukcje ilustracji do książki "Leopantera". Wystawa towarzyszy Międzypokoleniowemu Festiwalowi Literatury Dziecięcej „Ojce i Dziatki” organizowanemu przez portal czas dzieci.pl. Teatr Rampa jest partnerem festiwalowego finału pt. „Za drzwiami wyobraźni”, który odbędzie się 20 czerwca o godz. 18.00 na Scenie Kameralnej. Będzie to spotkanie z autorem wystawy i jednocześnie ambasadorem Festiwalu. Zapisy na wydarzenie prowadzi tylko portal czas dzieci.pl.

Od nadchodzącego tygodnia wznawiamy pracę kasy biletowej. Otwarta będzie od wtorku do piątku, od 11.00 do 17.00 oraz w weekendy na godzinę przed granym spektaklem.
Jednocześnie nadal większość spraw związanych z biletami załatwić można przez internet oraz telefonicznie. Zapraszamy.

Trwa głosowanie w plebiscycie "Osobowość Roku" organizowanym przez "Polska the Times". Przypomnijmy, że w kategorii "Kultura" zostali nominowani nasi wspaniali artyści: kierownik Sceny Muzycznej Jakub Wocial dla zgłoszeń z Warszawy oraz nasz aktor Robert Tondera dla zgłoszeń z powiatu legionowskiego. Głosowanie będzie trwać do czwartku 27.05 do godz. 21. Serdecznie zachęcamy do oddawania głosów na obydwie niezwykłe osobowości naszego teatru.

fwk
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
exigo
tiketto_logo4
Previous Next