A A A

A A A

Nic nie jest bardziej przeciw Człowiekowi i Jego Kulturze niż nienawiść i gwałt. Zbrodnia. Wraz z całą Warszawą pogrążamy się w żałobie po zabiciu jednego z nas - Pawła Adamowicza - i czegoś ważnego w każdym z nas. Trudno się z tym pogodzić i z tym się nie pogodzimy. Wszystko co robimy, służy zbliżeniu ludzi i ich miłości. Nienawiści mówimy precz! Tak brzmi najważniejszy głos naszej Sceny w tym okropnym dniu.

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Zuzanny Łapickiej. Znakomita dziennikarka i pisarka była w latach 1987 – 1997 kierownikiem literackim Teatru Rampa oraz najbliższym współpracownikiem ówczesnego dyrektora Andrzeja Strzeleckiego. Dzięki jej wiedzy i artystycznym kontaktom wiele spektakli Rampy gościło na scenach w kraju i za granicą. Do dziś pracownicy i aktorzy, współpracujący niegdyś z Panią Zuzanną, wspominają Ją jako osobę bardzo ciepłą i przyjazną a jednocześnie kompetentną, rzeczową i oddaną teatrowi. Jesteśmy dumni z tego, że  współtworzyła historię Teatru Rampa.

Na ten wyjątkowy wieczór wszystkim zakochanym ( i tym jeszcze nie) proponujemy spektakl „Cafe Sax” z piosenkami Agnieszki Osieckiej w nowych aranżacjach Pawła Steczka. Wszystko w tym przedstawieniu rzeczywiście kręci się wokół miłości i eksponuje różne uczucia jakie jej towarzyszą. Nie zawsze radosne, czasem pełne zawodu, ale zawsze z gorącymi emocjami. W tym sensie spektakl opowiada nam o miłości w różnych jej odcieniach. Specjalnie 14 lutego oraz w powalentynkową sobotę - 16 lutego przygotowujemy wyjątkową oprawę przedstawienia „Cafe Sax” szczegóły

Prezydent RP ostatecznie ogłosił żalobę narodową od piątku 18 bm od godziny 17,00 do soboty godz,19.00  W tym czasie wszyscy pozostaniemy w powadze i skupieniu.  Przewidziany na piątek, 18 bm na godz.19.30  spektakl muzyczny "Cafe Sax" zostaje odwołany. Wierzymy, że pomimo zawodu i niedogodności jakie rodzi ta decyzja wszyscy dobrze ją rozumiemy i podzielamy. I będziemy tego dnia razem. Ulega zmianie nasza wcześniejsza decyzja o odwołaniu spektaklu sobotniego.W tej sytuacji zostanie on zagrany normalnie, 19.01 o 19.30. Dziekujemy za zrozumienie tego zamieszania  czytaj dalej+

"Teatr dla Wszystkich" już tradycyjnie przygotował teatralne podsumowanie roku 2018 w Warszawie. Popularny portal teatralny wymienia spektakle wyłonione w kategoriach: to, co podobało się najbardziej, to, co przyniosło największe przeżycie i wzruszenie, to, co godne zapamiętania i to, co koniecznie zobaczyć trzeba! Miło nam odnotować, że w doborowym gronie wielu przedstawień, znalazł się nasz najnowszy muzyczny spektakl "Eva" w reżyserii Joanny Szczepkowskiej, ze szczególnym wyróżnieniem Wykonawczyni roli tytułowej - Doroty Osińskiej, wspaniałej wokalistki i aktorki naszego teatru.

Czas karnawału zachęca nas do szukania ciekawych miejsc do rozrywki. W naszym teatrze znajdziecie idealny na karnawałowy wieczór zabawny musical, który dzięki roztańczonej w hiszpańskich rytmach obsadzie, może niejedną parę zainspirować do tańca. To oczywiście musical "Kobiety na skraju załamania nerwowego" z porywającą i zmysłową choreografią Santiago Bello. Piękne kobiety oraz idealni w ich oczach mężczyźni połączeni w komicznych sytuacjach gwarantują udany wieczór dla dwojga. Zapraszamy w ostatni weekend stycznia - 25, 26 i 27 stycznia.

 

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext