A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Trwa głosowanie w plebiscycie "Osobowość Roku" organizowanym przez "Polska the Times". Przypomnijmy, że w kategorii "Kultura" zostali nominowani nasi wspaniali artyści: kierownik Sceny Muzycznej Jakub Wocial dla zgłoszeń z Warszawy oraz nasz aktor Robert Tondera dla zgłoszeń z powiatu legionowskiego. Głosowanie będzie trwać do czwartku 27.05 do godz. 21. Serdecznie zachęcamy do oddawania głosów na obydwie niezwykłe osobowości naszego teatru.

W nominacji Jakuba Wociala podkreślano inicjatywę i jego działalność sceniczną w czasie zamknięcia teatrów oraz jego twórcze cechy osobowości. Doceniona została jego wyjątkowa pasja oraz kulturotwórcza aktywność pomimo pandemii, owocująca zorganizowaniem kameralnych spotkań z widzami na żywo i on-line na temat musicali. Inicjatywa ta przyczyniła się do poszerzanie wiedzy o sztuce musicalu i łączeniu jej miłośników.

W nominacji Roberta Tondery uwagę kapituły zwrócił jego projekt "CZYTAM WASZE WIERSZE" rozpoczęty w marcu 2020 r., który podczas pandemii połączył prawie 700. polskich poetów z całego świata. Poeci - amatorzy i profesjonaliści - przez cały rok nadsyłali pomysłodawcy swoje utwory. Pan Robert je aktorsko interpretował, nagrywając kolejne odcinki na YouTube oraz swoim FB. Wybrane i prezentowane wiersze wydał w formie antologii "CZYTAM WASZE WIERSZE", której Teatr Rampa jest współpatronem.

 

 

fwk
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
exigo
tiketto_logo4
Previous Next