A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Posiadacze niewykorzystanych "Biletów podarunkowych" z 2020 roku maja pierwszeństwo w rezerwacji miejsc - w ramach pozostałych wolnych - na zapowiedziane na marzec spektakle Jesus Christ Supestar. Dokonać jej można już od dziś telefonicznie lub mejlowo w kasie naszego Teatru. Chociaż w ten sposób pragniemy podziękować za okazaną nam wyrozumiałość i cierpliwość a nabywcom "otwartych biletow ratunkowych" z początków epidemicznego krachu szczególnie serdecznie podziękowac za okazane nam wsparcie.


  
Pamiętamy o tych, którzy posiadają niezrealizowany z ubiegłego roku Bilet Otwarty, a zwłaszcza o najbliższych nam Fanach i Przyjaciołach, którzy w trudnych chwilach początku pandemicznego krachu, wspomogli nas kupując otwarty "Podarunkowy bilet ratunkowy". Raz jeszcze dziękujemy. Chociaż tak możemy wyrazić naszą wdzięczność za wparcie w 2020 roku.
Z myślą o Was, zagramy specjalnie spektakl dodatkowy 17 marca oraz zostawiamy Wam pierwszeństwo w rezerwacji wolnych miejsc, jakie pozostały na większości zaplanowanych spektakli. Na jednych więcej, na innych tylko pojedyńcze - ale zawsze.
Każdy, kto posiada taki bilet, może od dziś zgłaszać się do nas i zarezerwować wybrany termin (podając numer biletu lub jego symbol oraz propozycję 2 wybranych, alternatywnych terminów. Przez kilka najbliższych dni rezerwacja miejsc będzie możliwa tylko dla Was. O otwarciu sprzedaży dla wszystkich powiadomimy odrębnie
 
Aby zarezerwować wybrany termin, kontaktujcie się z Kasa Teatru mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: +48 (22) 679-89-76. Ostatecznie o potwierdzeniu jednego z wybranych terminow zawiadomimy po kilku dniach, po rozliczeniu spodziewanych zwrotów. Ale spodziewamy się uwzględnić każdy z biletów.
11.02.21
fwk
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
exigo
tiketto_logo4
Previous Next