A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Od września br. wznawiamy nasze spektakle. Repertuar na najbliższe miesiące jest już opublikowany w dalszych zakładkach. Są tam również określone spektakle przeniesione z kwietnia, na które bilety zachowały ważność. Dla bezpieczeństwa Widzów spektakle będą ogranizowane na szczególnych zasadach oraz z różnymi ograniczeniami. Będziemy wdzięczni za wcześniejsze zapoznanie się z nimi, za zrozumienie i współpracę. Czekamy na Was jak zwykle niecierpliwie. Do zobaczenia!

 

  • Każdy Widz zobowiażany jest do złożenia przy wejściu pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia i o swoich danych personalnych (patrz kolejna informacja w  Aktualnościach). Oświadczenie to należy wydrukować i wypełnić ręcznie w domu w celu uniknięcia niepotrzebnego zamieszania i opóźnienia przy wchodzeniu do Teatru. Oświadczenie wręczyć bileterowi przy okazywaniu biletu.
  • Uczestnictwo w spektaklu możliwe będzie wyłącznie w maseczkach, na miejscach odalonych od innych, obcych Widzów, na miejscach wskazanych przez Obsługę Widowni, niekoniecznie zgodnych z oznaczeniem na "starym" bilecie. Widz jest zobowiązany do zaakceptowania miejsca wskazanego przez Obsługę Widowni.
  • Recepcje Widzów Teatr rozpoczynać będzie  na 30 minut przed spektaklem (aby unikać niepotrzebnego się gromadzenia).
  • Nie będą funkcjonowały szatnie. Dopuszczone zostało działanie kawiarni w wydzielonym pomieszczeniu (Cafe Rampa) z wymogiem zachowania szczególnych zasad bezpieczeństwa (zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk)
  • zalecana jest jak najczęstsza dezynfekcja rąk.


Jeśli zaproponowany termin lub te szczególne wymogi uczestnictwa w spektaklu nie będą posiadaczowi biletu odpowiadały przyjmiemy - z żalem - zwrot biletów. Dla pierwszych spektakli  tego sezonu granych do 20 września jest to możliwe do 8 września.  Bilety na przelożone spektakle Cafe Sax grane we wrześniu oddawać można do 17 września. Bilety niewykorzystane w tym trybie stracą ważność, prosimy zatem o dopilnowanie terminu. Zamiana na inny termin jest możliwa tylko proprzez zwrot starego biletu i wykupienie nowego. Dziękujemy za zrozumienie. Do zobaczenia!

Odwołane i nieobjęte zwrotami spektakle "Jesus Christ Suoerstar" zagrane zostaną - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - w marcu 2021.Szczegóły tutaj  Zwroty biletów na przełożone spektakle JChSs możliwe będą do 20 grudnia

W załączonym pliku publikujemy pełny tekst zarządzenia Dyrektora Teatru ws. szczególnych warunków uczestniczenia w spektalach Teatru w okresie epidemii.

covid 19 infografika

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next