A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa
W ramach Dnia Teatru Publicznego 2020 Teatr Rampa zaprosił na wyjątkowe wydarzenie muzyczne pt. "Poza świat(ł)em". Był to koncert z  przebojami  światowego teatru muzycznego w anturażu pustej, surowej Dużej Sceny naszego Teatru takiej jaką jest w tym czasie. Emisja na naszym kanale youtube  rozpoczęła się w piątek 22 bm.  Wystąpiły w nim  gwiazdy Teatru Rampa: Dorota Osińska - wybitna wokalistka oraz Jakub Wocial, zdobywca tytułu Najlepszy Wokalista Musicalowy 2018. Mamy nadzieję, zę się Wam podobało!
W ich wykonaniu zabrzmią między innymi tak wspaniałe utwory jak: "Daj mu żyć", "Falling Slowly", "Calling You", "Over The Rainbow" czy "Never Enough". Artystom towarzyszyć będą muzycy: Paweł Stankiewicz, Kornel Jasiński, Piotr Maślanka oraz tancerze: Natalia Kielan i Santiago Bello.  Pragniemy, aby to wydarzenie przypomniało, co jest tak naprawdę siłą przekazu musicalowych przebojów oraz aby Nasi Widzowie zatęsknili za Teatrem Rampa, który znają i kochają. 
Spektakl zrealizowany i zarejestrowany zostal dzięku hojności Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego, który przeznaczył na ten cel specjalna dotację z okazji Dnia Teatru Publicznego. Serdecznie dziękujemy!
fwk
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
exigo
tiketto_logo4
Previous Next