A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Trwają przygotowania do pracy nad jesienną premierą naszej Sceny Muzycznej. Będzie to broadwayowski hit "SUNSET BOULEVARD" Andrew Lloyda Webbera z Librettem Dona Blacka i Christophera Hamptona. Ogłaszamy casting do zespołu tego musicalu, który w naszym teatrze wyreżyseruje Antoniusz Dietzius. Pierwszy etap przesłuchań odbędzie się 9 marca 2020 o godz. 10:00 w naszej Przestrzeni Eksperymentalnej. Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 23 lutego br. Szczegóły w rozwinięciu artykułu.

 
Pierwszy etap przesłuchań odbędzie się 9 marca 2020 o godz. 10:00 w naszej Przestrzeni Eksperymentalnej.
 
Obejmuje on sprawdzenie predyspozycji wokalnych oraz ruchowych kandydatów. 
W pierwszej części etapu należy wykonać jeden utwór wybrany z poniższej listy adekwatnie po jednym dla pań i panów. Utwór należy wykonać z pamięci w języku polskim.
W trakcie prezentacji wokalnej uczestnikom towarzyszy akompaniator. 
W drugiej części etapu, obowiązkowej dla wszystkich należy wykonać krótki układ choreograficzny poprzedzony krótką próbą z choreografem (prosimy o zabranie luźnego, czarnego stroju na część ruchową).
 
LISTA UTWORÓW:
 
PANIE
"SPOJRZĘ I..." ("With One Look")
"JAK GDYBY WCALE NIE MINĘŁO TYLE LAT" ("As If We Never Said Goodby")
 
PANOWIE
"BULWAR WIELKICH GWIAZD" ("Sunset Boulevard")
"NAJWIĘKSZA Z WIELKICH GWIAZD" ("The Greatest Star Of All")
 

Prosimy o umieszczenie na końcu CV klauzuli: 
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu przesłuchań zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
 
Lista zakwalifikowanych do I etapu zostanie przesłana mailem zainteresowanym wraz z kompletem materiałów (teksty oraz nuty).
 
II ETAP przesłuchań dla zakwalifikowanych odbędzie się 16 marca 2020 r. o godzinie 10:00. SALA EKSPERYMENTALNA.

Produkcja nie przewiduje osobnego przesłuchania dla tancerzy.

 
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next