A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Kiedy pasażerowie linii Rampa Airlines podejmują trudną decyzję o ucieczce z Polski i w szczycie pandemii wykupują w Rampa Travel wycieczkę na Nudos, w Teatrze Rampa pojawia się Przybysz w reż. Wojciecha Kościelniaka – podejmujący refleksję o imigrantach ekonomicznych do przełomu XIX i XX w. i podróży milionów Europejczyków w stronę Nowego Świata.

Jako teatr żywo reagujący na kryzys edukacji, z którym od października – w sposób bez reszty oddany – walczy Mgr Marzena Wnerwińska-Świrska w "Niepokoju nauczycielskim" otwieramy we współpracy z kreatywnym wydawnictwem ArtRage cykl spotkań dyskusyjnych: Przybywajcie. Teatr. Literatura. Migracje.

Nie lękajcie się. Nie ma klucza. Nie ma wejściówek. Póki co.

W styczniowym secie GRAND MUSICAL HOTELU (19–23 stycznia) pojawi się królowa dna Wisły – warszawska Syrena, w którą wcieli się MAJKA JEŻOWSKA. Uwielbiana przez dorosłych i dzieci ikona polskiej muzyki wprowadzi jeszcze więcej zamieszania w świat turystów, którzy z biurem podróży Rampa Travel uciekają od codzienności.

„Testament Dziadersa” to pierwszy w historii Rampy skecz show – żywiołowy mix scen, piosenek i monologów połączonych tematem międzypokoleniowej konfrontacji. W obsadzie Małgorzata Duda-Kozera, Marta Podobas (gościnnie), Brygida Turowska, Piotr Furman, Daniel Zawadzki, Bartłomiej Magdziarz (gościnnie). Nową komedię reżyseruje na scenie kameralnej mistrz impro Mateusz Płocha. Premiera 3 lutego!

To już! Już w niedzielę o 19:00 inaugurujemy turnus zimowy w pierwszym na świecie hotelu muzycznym. „GRAND MUSICAL HOTEL” wyreżyserował Michał Walczak na podstawie własnego tekstu, zaś muzykę skomponowała Marta Zalewska. Wszystkich zmęczonych pandemią, inflacją i przedświątecznymi zakupami zapraszamy w szaloną podróż do egzotycznej krainy luksusu i odprężenia, z dala od codziennych stresów i trosk.

Jutro w naszym teatrze odbędzie się lunch prasowy, na którym dyrektor Michał Walczak wraz z dyrektorem Łukaszem Strzelczykiem opowiedzą o nowej wizji Teatru Rampa, realizowanej premierze oraz planach repertuarowych. W konferencji wezmą udział twórcy spektaklu, aktorzy oraz zaproszeni dziennikarze. W drugiej cześci spotkania na Dużej Scenie zostaną zaprezentowane fragmenty spektaklu. Uroczysta prapremiera "Grand Musical Hotelu" odbędzie się już w najbliższą niedzielę.     

Z przykrością informujemy, że zaplanowana na 12 grudnia prapremiera „GRAND MUSICAL HOTELU" zostaje przesunięta na 19 grudnia, a przedstawienia tego tytułu w dniach: 14, 15, 16, 17 i 18 grudnia są odwołane. Ta trudna dla nas zmiana wynika z sytuacji epidemiologicznej i bezpieczeństwa sanitarnego – za utrudnienia przepraszamy. Biuro Obsługi Widzów skontaktuje się z Państwem w sprawie zwrotów pieniędzy za bilety i nowych rezerwacji.

Teatr Rampa dołącza do dzisiejszego rabatowego szaleństwa, a nawet przedłuża jedo końca weekendu! Tylko dziś, w sobotę - 27 listopada i niedzielę - 28 listopada mogą Państwo zakupić tańsze bilety na nasz nowy musical. Jedynie w Black Weekend bilety na grudniowe i styczniowe terminy spektaklu "GRAND MUSICAL HOTEL" można nabyć w cenie 50 PLN. UWAGA! Pula biletów w promocji jest ograniczona.

Zapraszamy na wyjątkowy Wieczór Sylwestrowy w Teatrze Rampa! W ostatni wieczór mijającego roku zagramy dwa spektakle o godz. 18:00 „Niepokój nauczycielski",  a o godz. 20:00 nasz najnowszy, realizowany właśnie tytuł – „Grand Musical Hotel“ autorstwa i w reżyserii Michała Walczaka. To szalona musicalowa podróż do hotelowej krainy rozrywki i luksusu, z dala od codzienności i trosk – idealna do szampańskiej zabawy! Ale tę (tj. tańce, toasty i bufet) serwujemy nie tylko na scenie. Bilety są dostępne w kasie oraz na www.bilety.teatr-rampa.pl

Już od czwartku zapraszamy na stand-up musical, w którym oko w oko spotkacie się z legendarną laureatką plebiscytu "Belfer roku". Mamy nadzieję, że nasz Klub Tragediowy pomieści wszystkich chętnych. (...) Od pierwszych sekund "Niepokoju nauczycielskiego" mamy poczucie, że główna bohaterka - mgr Marzena Świrska-Wnerwińska, dyrektorka integracyjno-sportowo-wyczynowej szkoły podstawowej nr 5324 na Targówku (w tej roli Agnieszka Makowska) - to nasza dawna znajoma. Gdzieś i kiedyś już ją widzieliśmy (...) zapewnia wyborcza.pl.