A A A

A A A

Jakub Wocial, Jan Stokłosa i Santiago Bello pracują nad nową odsłoną wieczoru musicalowego Broadway Exclusive! Pierwsze koncerty już w październiku 2019. Będą je wypełniały przeboje słynnych musicali w najlepszych interpretacjach oraz porywający taniec! Wśród wykonawców  wspaniała wokalistka Dorota Osińska oraz gwiazdy sceny musicalowej - Jakub Wocial, Paulina Janczak, Paulina Grochowska i Maciej Pawlak. Niezwykły wieczór będzie wypełniony perłami z musicali West Side Story, Porgy & Bess, Nędznicy, Miss Saigon, Upiór w Operze, Jesus Christ Superstar oraz utworami z nowych produkcji takich jak Charlie i fabryka czekolady, Once, La la Land, Something Rotten czy Tootsie. Internetowa sprzedaż biletów na spektakle w dn. 12 oraz 13 października otwarta zostanie  20 sierpnia. Zapraszamy.

Twist and Shout - premierą sezonu 2018/2019! Nasze widowisko muzyczne z 28 największymi przebojami The Beatles, w reżyserii Santiago Bello w głosowaniu Widzów w plebiscycie portalu musicaloveinfo.pl zdobyło tytuł trzeciej Premiery Roku 2018, uzyskując trzecią, największą liczbę głosów! Jest to dla nas wspaniałe, niezwykle miłe i satysfakcjonujące wyróżnienie pochodzące znów - tak jak tytuł Teatru Roku - wprost od Widzów. Bardzo serdecznie Wam, nasi Drodzy i Niezawodni Fani, dziękujemy!

 

Trwa akcja "W wakacje taniej". Tylko na wakacje obniżamy ceny wszystkich wrześniowych spektakli o 20 zł. A więc już teraz możecie kupić taniej ostatnie bilety na "Rapsodię z demonem" oraz na muzyczną komedię „Na wschód od Hollywood”. Znacznie większy wybór biletów został na nasze roztańczone i rozśpiewane widowisko "Twist and Shout". Akcja potrwa do 20 sierpnia lub do wyczerpania puli miejsc. Promocja nie dotyczy spektakli familijnych. Wakacyjne bilety dostępne w opcji kup bilet na podstronie z wrześniowym repertuarem.

Wszystkie bilety na spektakle wrzesniowe oferowane w  promocji "W wakacje taniej' zostały już wyprzedane, Tym samym kończymy tą akcję. Wszystkim, którzy z niej skorzystali- serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszymi spektaklami. A tych, których okazja ominęła zapraszamy na naszą stronę po 19 sierpnia kiedy to umożliwimy zakupy biletow na dalsze terminy już po normalnych cenach. Czekamy.

Dzisiaj w Kinie Praha odbyła się uroczystość wręczenia nominacji w konkursie Teatralne Nagrody Muzyczne. W gronie nominowanych znaleźli się wspaniali twórcy i artyści „Twist and Shout”. Santiago Bello zdobył nominacje w dwóch kategoriach – najlepszy choreograf i najlepszy tancerz, Ewelina Kruk w kategorii najlepsza tancerka – pozostałe formy taneczne ORAZ  scenografKA  Dorota Sabak,  w kategorii najlepsze kostiumy.  Bardzo się cieszymy i serdecznie Nominowanym gratulujemy!

Lalka przed teatrem a właściwie "Lalka na Scenie"- pod tym tytułem odbywa się w Warszawie kolejny, już czwarty  Międzynarodowy Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych. Teatr Rampa, ściśle jego dziedziniec w Parku Wiecha, będzie w najbliższy piatek- 12bm jedną ze scen Festiwalu. Od 17.00 do 20.00 wystawione zostaną  tam cztery krótkie przedstawienia, które zaprezentują artyści z Wielkiej Brytanii i Słowacji, a takze z Polski. Wyjątkowo podczas tej edycji Festiwalu odbędzie się premiera spektaklu ,,Mamo”, Teatru Baj. Zachęcamy, zapraszamy.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext