A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Nominowana do tytułu Najlepszej Wokalistki Musicalowej 2018 Natalia Piotrowska-Paciorek - wykonawczyni głównych ról kobiecych w naszych musicalach oraz solistka show "Broadway Exclusive" jest bohaterką najnowszego podcastu z cyklu "Teatr Rampa brzmi ciekawie". Artystka opowiada o początkach swojej drogi musicalowej, o roli w swoim pierwszym widowisku muzycznym w Rampie oraz o niezwykłej postaci jaką przyszło jej zagrać w rock musicalu 'Jesus Christ Superstar". Zapraszamy do posłuchania!

Wszystkie dalsze spektakle "Jesus..." z tego roku - od 26.03 do 8.04 zostają przeniesione na przyszły rok w dacie przedświątecznej analogicznej (względem Świąt Wielkanocnych) do tegorocznej. Bilety zachowują ważność, nic nie trzeba robić. Osoby, które z jakichkolwiek przyczyn nie przystaną na takie rozwiązanie otrzymają od Teatru Bilet Otwarty na przyszły sezon w adekwatnej watości. Rezygnacji z biletu z zamianą na Otwarty dokonywać będzie można w kasie Teatru w dowolnym momencie (po ustaniu ograniczeń epidemiologicznych) aż do 12 lutego 2021. Liczymy, że przyjmiecie to rozwiązanie ze zrozumieniem, jako jedyne, honorowe do udźwigniecia przez Teatr. Dziękujemy A nowy układ repertuaru - czytaj dalej+

Ogłoszono wczoraj wyniki głosowania w plebiscycie "Warszawiaki" o tytuł Teatru Roku. Zdobyliśmy w nim drugie miejsce, zaraz po Teatrze Roma. Jesteśmy zatem drugim najbardziej lubianym i uznawanym przez Publiczność teatrem Warszawy. Cieszymy się bardzo z Waszego uznania i wsparcia. To nam dodaje skrzydeł! Dziękujemy!

W związku z decyzjami rządowymi o zakazie wychodzenia z domu wstrzymaliśmy  do odwołania pracę kasy biletowej oraz Biura Obsługi Widzów naszego Teatru. Pelnimy dyżury zdalnie:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  mob: 608425097 lub 662057125.  Sprawy spektakli szkolnych:  501857875.  Dziękujemy za zrozumienie. Zostańcie dziś w domu aby jutro przyjść do nas. Zdrowia!

Dziś Międzynarodowy Dzień Teatru, który trudno jest nam świętować w obecnej sytuacji, bez Was na widowni Rampy i oczywiście bez grania dla Was. Dziś kiedy instytucje takie jak nasza są zamknięte, a w życiu codziennym musimy być z dala od siebie, warto przypomnieć, że  u podstaw teatru antycznego leżała ludzka zdolność integracji oraz identyfikowania się z drugim człowiekiem. Teatr starożytnej Grecji powstał z potrzeby wspólnego przeżywania i współodczuwania przez jej mieszkańców tragicznych losów bohaterów jakiegoś dramatu... Dziś prawdziwy dramat dzieje się na naszych oczach, jesteśmy jego Widzami, a niektórzy z nas zostali przez niego dotknięci osobiście... (czytaj dalej +)

Drodzy, jak już wiecie i z mediów i od nas- z powodu ogólnej sytuacji epidemiologicznej działalność naszego Teatru jest zawieszona od dziś do 25 marca włącznie. Wszystkie spektakle planowane na te dni, począwszy od dzisiejszego, zostają odwołane.  Kasa czynna od wtorku do piątku od 11.00 do 17.00 Poniżej pelna informacja na temat zwrotu pieniędzy za bilety.Czytaj dalej+

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext