A A A

A A A

W tym roku nasza rock opera "Jesus Christ Superstar" wzbogaciła się o nowe gwiazdy. Jesteśmy dumni, że wśród wykonawców mamy dwoje Najlepszych Wokalistów Musicalowych 2018 roku - Jakuba Wociala grającego Jezusa i Agnieszkę Przekupień grającą Marię Magdalenę. Nadal główną odtwórczynią tej roli będzie znana z poprzednich lat, jedna z pięciu najlepszych wokalistek musicalowych roku Natalia Piotrowska, która była nominowana do Teatralnej Nagrody Muzycznej w kategorii Najlepsza Wokalistka. Pełną obsadę znajdziecie na podstronie "Jesus Christ Superstar".

Dwa ostatnie weekendy karnawału upłyną u nas pod znakiem "Twist and Shout" - naszego najnowszego muzyczno-tanecznego show w reżyserii Santiago Bello. Kto jeszcze jeszcze nie widział tego pozytywnie zakręconego widowiska z ponadczasowymi przebojami Beatlesów i porywającą do tańca choreografią, bedzie miał taką możliwość 23 i 24 lutego oraz 1, 2, 3 marca. Zapraszamy - zostały już ostatnie bilety.

2 i 3 lutego żegnamy tytuł "Monsters". Od 2012 roku propozycja ta znajdowała odbiorców wśród fanów dobrej muzyki, stawiających też na kontrowersyjne tematy. Tacy Widzowie wypełniali widownię Sceny Kameralnej przez 7 lat, oklaskując niezapomniane kreacje doskonale śpiewających aktorek: Dominiki Łakomskiej, Doroty Osińskiej, Małgorzaty Dudy-Kozery i Ewy Lorskiej. "Monsters" spotkał się z uznaniem krytyków i doczekał wydania płyty na życzenie Widzów, którzy chcieli zatrzymać poruszające interpretacje rockowych ballad Nicka Cave'a, Boba Geldofa, Toma Waitsa i Renaty Przemyk.

Miło nam poinformować, że 1 lutego zostaliśmy nominowani do nagrody Warszawiaki 2018 w kategorii Teatr. Jeśli Waszym zdaniem zasługujemy na miano najlepszego teatru 2018 roku, koniecznie oddajcie na nas swój głos: https://www.warszawiaki.com.pl/k/teatr/ Odwiedzając tę stronę możecie nie tylko zagłosować na nasz teatr, ale przy okazji wziąć udział w konkursie organizatora i wygrać atrakcyjną nagrodę. Liczymy na Was i dziękujemy za wszystkie głosy.

Na ten wyjątkowy wieczór wszystkim zakochanym (i tym jeszcze nie) proponujemy spektakl „Cafe Sax” z piosenkami Agnieszki Osieckiej w nowych aranżacjach Pawła Steczka. Wszystko w tym przedstawieniu kręci się wokół miłości, eksponując różne uczucia jakie jej towarzyszą. Nie zawsze radosne, czasem z nutą zawodu ale zawsze z gorącymi emocjami. Przedstawienia grane 14 i 16 lutego są także naszą propozycją na obchodzony w Warszawie Tydzień Małżeństwa. Na Walentynki oraz na powalentynkową sobotę przygotowaliśmy specjalną oprawę „Cafe Sax”. 

Popularny portal teatralny Teatr dla Wszystkich w swoim rankingu na najlepsze spektakle 2018 roku wśród wielu przedstawień wymienia nasz  muzyczny spektakl "Eva" w reżyserii Joanny Szczepkowskiej, ze szczególnym wyróżnieniem dla Wykonawczyni roli tytułowej - Doroty Osińskiej, wspaniałej wokalistki i aktorki naszego teatru. Kulturalne media przypominają dlaczego warto obejrzeć muzyczną opowieść o niezwykłej piosenkarce Evie Cassidy. Zapraszamy 5 i 7 lutego.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext