A A A

A A A

Po premierze "Monsters" w 2012 roku wiadomo było, że ten niezwykły spektakl znajdzie swoich odbiorców nie tylko wśród fanów dobrej muzyki ale także osób stawiających na trudne, niejednoznaczne tematy. Tacy wymagający Widzowie wypełniali widownię Sceny Kameralnej przez ponad 8 lat, znajdując w przedstawieniu przeboje w świetnych wykonaniach oraz inteligentną rozrywkę skłaniającą do głębszej refleksji. Spektakl spotkał się z uznaniem krytyków i doczekał wydania płyty na życzenie Widzów, którzy pragnęli zatrzymać na dłużej poruszające interpretacje rockowych ballad Nicka Cave'a, Boba Geldofa, Toma Waitsa i Renaty Przemyk. 2 i 3 lutego to ostatnia okazja by zobaczyć owiane legendą "Monsters".

Czas karnawału zachęca nas do szukania ciekawych miejsc do rozrywki. W naszym teatrze znajdziecie idealny na karnawałowy wieczór zabawny musical, który dzięki roztańczonej w hiszpańskich rytmach obsadzie, może niejedną parę zainspirować do tańca. To oczywiście musical "Kobiety na skraju załamania nerwowego" z porywającą i zmysłową choreografią Santiago Bello. Piękne kobiety oraz idealni w ich oczach mężczyźni połączeni w komicznych sytuacjach gwarantują udany wieczór dla dwojga. Zapraszamy w ostatni weekend stycznia - 25, 26 i 27 stycznia.

 

Jeśli nasze spektakle podobają się Państwu i chcielibyście podarować swoim bliskim wieczór w Teatrze Rampa  na  Nowy Rok, to mamy dla Was propozycję. Jest to OTWARTY BILET PODARUNKOWY dla 2 osób na dowolny tytuł z naszych spektakli repertuarowych granych do końca maja 2019. To idealny prezent, którego zdobycie nie jest czasochłonne, a jednocześnie prezent zawsze trafiony, bo to obdarowany sam wybiera tytuł spektaklu. Bilet  ten można kupić od razu poprzez naszą stronę KLIKNIJ TEN LINK.

Na ten wyjątkowy wieczór wszystkim zakochanym (i tym jeszcze nie) proponujemy spektakl „Cafe Sax” z piosenkami Agnieszki Osieckiej w nowych aranżacjach Pawła Steczka. Wszystko w tym przedstawieniu rzeczywiście kręci się wokół miłości i eksponuje różne uczucia jakie jej towarzyszą. Nie zawsze radosne, czasem pełne zawodu, ale zawsze z gorącymi emocjami. W tym sensie spektakl opowiada nam o miłości w różnych jej odcieniach. Specjalnie 14 lutego oraz w powalentynkową sobotę - 16 lutego przygotowujemy wyjątkową oprawę przedstawienia „Cafe Sax” szczegóły

"Teatr dla Wszystkich" już tradycyjnie przygotował teatralne podsumowanie roku 2018 w Warszawie. Popularny portal teatralny wymienia spektakle wyłonione w kategoriach: to, co podobało się najbardziej, to, co przyniosło największe przeżycie i wzruszenie, to, co godne zapamiętania i to, co koniecznie zobaczyć trzeba! Miło nam odnotować, że w doborowym gronie wielu przedstawień, znalazł się nasz najnowszy muzyczny spektakl "Eva" w reżyserii Joanny Szczepkowskiej, ze szczególnym wyróżnieniem Wykonawczyni roli tytułowej - Doroty Osińskiej, wspaniałej wokalistki i aktorki naszego teatru.

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Zuzanny Łapickiej. Znakomita dziennikarka i pisarka była w latach 1987 – 1997 kierownikiem literackim Teatru Rampa oraz najbliższym współpracownikiem ówczesnego dyrektora Andrzeja Strzeleckiego. Dzięki jej wiedzy i artystycznym kontaktom wiele spektakli Rampy gościło na scenach w kraju i za granicą. Do dziś pracownicy i aktorzy, współpracujący niegdyś z Panią Zuzanną, wspominają Ją jako osobę bardzo ciepłą i przyjazną a jednocześnie kompetentną, rzeczową i oddaną teatrowi. Jesteśmy dumni z tego, że  współtworzyła historię Teatru Rampa.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext