A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Spektakl "EVA" to kombo dojrzałego wokalu Doroty Osińskiej i talentu aktorskiego Joanny Szczepkowskiej pisała gazeta.pl. Portal Teatr dla Wszystkich uznał tytuł "EVA" za jeden z najlepszych spektakli 2018, przyznając wyróżnienie Dorocie Osińskiej. Polecamy Państwu ten wieczór pełen znakomitej muzyki, przepięknych interpretacji światowych ballad oraz głębokich wzruszeń historią Evy Cassidy. Wokalistka zmarła w wieku 33 lat, a świat dopiero po jej śmierci zachwycił się jej twórczością. Zapraszamy 10 i 12 grudnia. A oto najnowsza wspaniała recenzja tego spektaklu z Dziennika Teatralnego

W najbliższy weekend wprowadzimy naszych Widzów w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wyjątkowym "Koncertem Kolęd" w wykonaniu aktorów Teatru Rampa oraz zaproszomych wokalistów musicalowych. Oprócz tradycyjnych polskich kolęd w ciekawych interpretacjach usłyszymy jazzujące, wielogłosowe brzmienia znanych świątecznych standardów. Wszystkie wykonywane utwory z akompaniamentem na żywo znakomicie się uzupełniają, łączą pokolenia na widowni, zachęcając dorosłych i dzieci do wspólnego śpiewania.

W tym tygodniu na Scenie Kameralnej królować będzie nasza najnowsza komedia muzyczna "Na wschód od Hollywood". Fabuła wzięta wprost z aktorskiej codzienności, zabawne dialogi, trafne obserwacje i ciekawe piosenki to zasługa autora sztuki Tomasza Jachimka. Z kabaretową fantazją i lekkością przełożył to wszystko na język sceniczny reżyser Jerzy Jan Połoński. Efektem jest teatralno-kabaretowy wieczór, na który bilety rozchodzą się błyskawicznie. Dlatego zapraszamy Państwa już na 10 i 12 stycznia. Nasz spektakl bierze udział w 26. Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej organizowanym przez Instytut Teatralny.

BILET PODARUNKOWY to wygodny, zawsze trafiony prezent na przykład pod choinkę! Jeśli podobają się Wam nasze spektakle i chcielibyście zaprosić na nie swoich bliskich możecie sprezentować im OTWARTY BILET PODARUNKOWY na nasze przedstawienia grane do końca maja 2020. To obdarowany wybierze sobie tytuł spektaklu. Najnowszy Bilet Podarunkowy oferujemy w 2 wariantach: uniwersalny na dowolnie wybrany spektakl (różowa grafika) oraz na rock musical Jesus Christ Superstar z możliwością zmiany na inny tytuł (grafika spektaklu). Możesz go kupić tutaj.

 

 

 

W niedzielny wieczór długo oczekiwane wydarzenie dla miłośników talentu Edyty Geppert. Jej recital jak zwykle wypełnią perły polskiej piosenki literackiej. Usłyszymy w nich teksty Magdy Czapińskiej, Agnieszki Osieckiej, Jacka Cygana, Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego i Andrzeja Poniedzielskiego. Jeśli dodamy kompozytorów- Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego i Andrzeja Rybińskiego- wiemy dlaczego tyle piosenek stało się evergreenami. Są wśród nich: "Kocham Cię życie", "Jaka róża, taki cierń" czy "Nie żałuję". Artystka wykonuje je na każdym koncercie obok nowszych utworów. To będzie muzyczno-aktorska uczta pełna wrażeń i emocji.

 

Już od jutra gramy kolejne 3 spektakle roztańczonego widowiska muzycznego "Twist and Shout" z przebojami The Beatles w znakomitych aranżacjach Jana Stokłosy. Brawurowa choreografia Santiago Bello niejednego widza porwie z miejsca. W tym secie rolę Grzegorza wyjątkowo grać będzie Sławomir Mandes. Jak poprowadzi tę kreację ocenią nasi Widzowie, którzy wypełnią naszą widownię jak zwykle po brzegi. Wszystkich oczekujących na wolne miejsca zapraszamy do zakupu biletów na spektakle już po Nowym Roku - 17, 18 i 19 stycznia.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext