A A A

A A A

Spektakl EVA to nie tylko hołd dla twórczości Evy Cassidy. To kombo dojrzałego wokalu Doroty Osińskiej i talentu aktorskiego Joanny Szczepkowskiej pisała po premierze gazeta.pl. W czwartek i piątek (25 i 26 kwietnia) zagramy ten wyjątkowy spektakl muzyczny po raz ostatni w tym sezonie. Gwarantujemy wieczór pełen znakomitej muzyki granej na żywo, doskonałych interpretacji światowych ballad oraz głębokich wzruszeń niezwykłą historią niedocenionej za życia Evy Cassidy.

18 maja obchodzimy już po raz piąty Dzień Teatru Publicznego oraz początek akcji „Bilet do teatru za 350 groszy”. Teatr Rampa włącza sie w tę akcję, dzięki której fani Teatru mogą zakupić bilety na określony spektakl w symbolicznej cenie 3,5 PLN. W tym roku wybraliśmy dla Państwa zabawny musical wg filmu Pedro Almodóvara "Kobiety na skraju załamania nerwowego" grany 24 maja o godz. 19.00. Bilety na przedstawienie sprzedawać będziemy tylko 18 maja od godz. 11.00, wyłącznie w kasie teatru. Więcej szczegółów na temat 5. Dnia Teatru Publicznego.

Dziś po raz ostatni w sezonie zagramy nasz rock musical "Jesus Christ Superstar", żegnając się z tytułem znowu na rok. Jesteśmy dumni z faktu, że tegoroczne wystawienia z nowymi gwiazdami zyskały tak ogromne zainteresowanie Widzów oraz przychylność mediów. Pełne uznania słowa dla aktorów i całej inscenizacji znalazły się w recenzjach portali Dziennik Teatralny, Teatr dla Wszystkich i Kulturalne Media oraz miesięcznika Teraz Rock.

Tegoroczna edycja naszego rock musicalu była szeroko zapowiadana w kilkudziesięciu publikacjach w tym także audycjach radiowych i telewizyjnych. Wielokrotnie o spektaklu mówiła TVP 3 Warszawa, a ostatnio TVP INFO. Obszerny felieton o spektaklu przygotowała Red Carpet TV dla programu "Za kulisami". Wywiady z artystami "Jesus Christ Superstar" emitowano w RMF Classic, RMF, RDC, Radiu ZET, Programie 1 PR i Radiu PLus. Pełne uznania słowa dla aktorów i twórców znalazły się w recenzjach portali Dziennik Teatralny, Teatr dla Wszystkich, Kulturalne Media i mies. Teraz Rock.

Na prośbę Widzów niedawno otworzyliśmy sprzedaż biletów na wrześniowe terminy naszego niezwykle obleganego widowiska muzycznego "Rapsodia z demonem" z legendarnymi przebojami zespołu Queen. Bilety można kupić bezpośrednio w kasie teatru lub przez naszą stronę internetową, klikając na wrześniowy repertuar. Zapraszamy!

Wczoraj z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru minister kultury prof. Piotr Gliński wręczył zasłużonym twórcom teatralnym odznaczenia państwowe i resortowe. Jesteśmy dumni, że jedym z odznaczonych był Cezary Domagała - nasz dyrektor artystyczny, ceniony twórca i reżyser przedstawień dla dzieci i młodzieży. Został on uhonorowany brązowym medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Gratulujemy!

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext