A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Perełka sceny kameralnej - spektakl muzyczny EVA w reż. Joanny Szczepkowskiej - już od premiery zachwyciła widzów i recenzentów. Portal Teatr dla Wszystkich uznał ten tytuł  za jeden z najlepszych spektakli 2018, przyznając wyróżnienie Dorocie Osińskiej. Polecamy Państwu ten wieczór pełen znakomitej muzyki, przepięknych interpretacji światowych ballad oraz głębokich wzruszeń historią Evy Cassidy. Polecamy krótki filmik z tego spektaklu, w którym udało się uchwycić odrobinę magii tego przedstawienia. Po więcej wrażeń zapraszamy jeszcze 21 stycznia oraz pod koniec lutego. 

Chciałbyś gdzieś pojść w karnawale ale niekoniecznie lubisz tańczyć? Idealną propozycją na udany weekendowy wieczór, gdzie nie musisz tańczyć, jest nasz "Twist and Shout" - rozśpiewane widowisko z przebojami The Beatles. Ten tytuł z pewnością oczarowuje znakomitymi wokalami i dynamiczną choreografią na scenie. Koniecznie  twistujcie z nami w najbliższy weekend. Jeżeli nie zdążyliście kupić biletów odpowiednio wcześniej, to warto już teraz zapewnić je na 21, 22, 23 lutego. To będzie już ostatni weekend karnawału.

W związku ze zmianą przepisów o wystawianiu faktur, wszyscy nasi Klienci, którzy potrzebują faktury VAT za bilety na spektakle wieczorne i popołudniowe muszą kupować je wyłącznie bezpośrednio przez naszą kasę (telefonicznie, mejlowo, osobiście), podając swój NIP w momencie zakupu. Faktura VAT nie będzie dostępna dla zakupów za pośrednictwem internetowego modułu sprzedaży. Przepraszamy za tę niedogodność, która potrwa do czasu, aż operator naszej sprzedaży internetowej zmodyfikuje odpowiednio panel zakupu. Dziękujemy Państwu za zrozumienie.Ograniczenie to nie dotyczy rezerwacji spektakli szkolnych obsługiwanych przez inny panel rezerwacyjny.

 

Są jeszcze miejsca na jeden z terminów musicalowego show "Broadway Exclusive"! Ten wyjątkowy koncert wypełnią przeboje z musicali w nowych aranżacjach Jana Stokłosy oraz porywająca choreografia Santiago Bello. Wśród wykonawców wspaniali soliści naszej Sceny Musicalowej: Paulina Grochowska, Dorota Osińska, Jakub Wocial i Maciej Pawlak. Niezwykły wieczór mienić się będzie perłami z musicali West Side Story, Porgy & Bess, Nędznicy, Miss Saigon, Upiór w Operze, Jesus Christ Superstar oraz utworami z produkcji Charlie i fabryka czekolady, Once, La la Land, Something Rotten czy Tootsie. Zapraszamy do zakupu biletów na niedzielę 2 lutego.

Od dziś na Scenie Kameralnej króluje nasz komediowy hit "Na wschód od Hollywood". Fabuła wzięta wprost z aktorskiej codzienności, zabawne dialogi, trafne obserwacje i ciekawe piosenki to zasługa autora sztuki Tomasza Jachimka. Z kabaretową fantazją i lekkością przełożył to na język sceniczny reżyser Jerzy Jan Połoński. Efektem jest teatralno-kabaretowy wieczór, na który bilety rozeszły się błyskawicznie. Spektakl bierze udział w 26. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej organizowanym przez Instytut Teatralny.

Spektakl "EVA" to kombo dojrzałego wokalu Doroty Osińskiej i talentu aktorskiego Joanny Szczepkowskiej pisała gazeta.pl. Portal Teatr dla Wszystkich uznał tytuł "EVA" za jeden z najlepszych spektakli 2018, przyznając wyróżnienie Dorocie Osińskiej. Polecamy Państwu ten wieczór pełen znakomitej muzyki, przepięknych interpretacji światowych ballad oraz głębokich wzruszeń historią Evy Cassidy. Wokalistka zmarła w wieku 33 lat, a świat dopiero po jej śmierci zachwycił się jej twórczością. Zapraszamy 21 oraz 23 stycznia. A oto ostatnia wspaniała recenzja tego spektaklu z Dziennika Teatralnego

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext