A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa
Ogłoszono nominacje do XIV Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury dla artystów premier muzycznych sezonu 2019/2020. Wśrod nominowanych znalazło się aż 3 wykonawców z widowiska  naszego Teatru-"Broadway Exclusive": Paulina Janczak w kategorii Najlepsza Wokalistka Musicalowa, Ewelina Kruk w kategorii Najlepsza Tancerka Musicalowa i Patryk Gładyś - Najlepszy Tancerz Musicalowy. A zgłoszony przez nas Maciej Pawlak otrzymał nominację w kat. Najlepszy Wokalista Musicalowy za rolę w musicalu TM w Poznaniu. Wszystkim nominowanym gratulujemy! Finał Konkursu odbędzie się we wrześniu.

W ramach naszego jubileuszu 45-lecia mamy kolejną niespodziankę. Tym razem to prezentacja spektakli znajdujących się w repertuarze naszego teatru w ostatniej dekadzie 2010 - 2020. W filmiku znajdą się więc zarówno premiery tej dekady jak i przedstawienia już rozegrane, które zyskały uznanie, rozgłos, a przede wszystkim wierną publiczność na wiele lat! Zapraszamy do oglądania filmiku poniżej i krótką sentymentalną podróż, która jest znakomitym uzupełnieniem naszego filmu z 2015r. na 40-lecie.

Ogłoszono wczoraj wyniki głosowania w plebiscycie "Warszawiaki" o tytuł Teatru Roku. Zdobyliśmy w nim drugie miejsce, zaraz po Teatrze Roma. Jesteśmy zatem drugim najbardziej lubianym i uznawanym przez Publiczność teatrem Warszawy. Cieszymy się bardzo z Waszego uznania i wsparcia. To nam dodaje skrzydeł! Dziękujemy!

Zapraszamy jutro na kolejne spotkanie na scenie naszego Teatru w ramach cyklu "Musicalowa rozbiórka" transmitowanego przez Broadway w Polsce. Tym razem Jakub Wocial wraz z zaproszonymi gośćmi będą odsłaniali kulisy tworzenia i grania naszego największego hitu ostatnich lat - widowiska "Rapsodia z demonem". Będzie o tajnikach reżyserii Michela Driesse, muzycznych aranżacjach Jana Stokłosy i choreograficznych wyzwaniach stawianych przez Santiago Bello. Nie zabraknie również wykonań na żywo fantastycznych przebojów legendarnej grupy Queen. Zapraszamy jutro o 21.00 na transmisje live.

17 czerwca odeszła od nas po dłuższej chorobie Teresa Kurpias-Grabowska. Była pełną pasji i twórczych pomysłów założycielką i dyrektorką dziecięco-młodzieżowego Teatru Muzycznego TINTILO. Była też scenarzystką, autorką piosenek i reżyserką, ale przede wszystkim wielką Przyjaciółką i Wychowawczynią młodzieży. Jest oczywistym, że Jej śmierć pogrążyła w żałobie nie tylko jej najbliższą Rodzinę i Przyjaciół ale też kilkuset uczestników TINTILO i ich bliskich, z którymi miała zawsze wspaniały kontakt i serdeczne relacje, bo także ich traktowała jak rodzinę...

To już dziś o 11.45 rozpocznie się akcja #dlaAndrzeja - inicjatywa Akademii Teatralnej i najważniejszych scen teatralno-muzycznych całej Polski, które pragną wspomóc zbiórkę funduszy na leczenie Andrzeja Strzeleckiego. Wybór daty - Dzień Ojca jest nieprzypadkowa. Andrzej Strzelecki jako człowiek teatru, wieloletni rektor Akademii Teatralnej i były dyrektor artystyczny naszego teatru jest bez wątpienia duchowym ojcem wielu aktorskich karier, teatralnych odkryć i odważnych artystycznych inicjatyw. Każda z instytucji zaproponowała występ transmitowany na swoim fb o różnych godzinach.  

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext