A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Galeria Rampy znowu zmienia wnętrza naszego teatru. Już w poniedziałek 21 października o godz. 18.00 organizuje wernisaż wystawy karykatury, portretu i malarstwa Marka Greli. Jubileuszowa ekspozycja pod tytułem "Żarty się skończyły?" jest zaznaczeniem 20-lecia rysunkowego debiutu artysty. Jego wspaniałe, barwne prace już zdobią Foyer Dużej Sceny. Zapraszamy Widzów do ich oglądania przed spektaklami oraz w przerwach.

Cieszy nas fakt, że część naszych Widzów planuje spędzić z nami tegorocznego Sylwestra. Dlatego też odpowiadając na duże zainteresowanie publiczności, sprzedaż biletów przez internet na Galę Sylwestrową z widowiskiem "Rapsodia z demonem" rozpoczniemy już 13 października. Serdecznie zapraszamy do wcześniejszego zakupu biletów przez podstronę z grudniowym repertuarem.

Sala pękająca w szwach i gromkie owacje na stojąco - to sytuacja o której marzy artysta po premierze. Tak było i tym razem - premierowa publiczność hojnie dała wyraz swojemu zachwytowi wykonaniem musicalowych przebojów, okraszonych dynamicznym show tanecznej grupy pod wodzą Santiago Bello. Gwiazdy naszego Broadway Exclusive po raz kolejny udowodniły, że są artystami najwyższej próby. Oczarowana publiczność swoim aplauzem zmusiła ich do wielu bisów. 

Przed wyborami odpowiedzieliśmy na "wyzwanie" rzucone warszawskim teatrom przez Teatr VI piętro i zadeklarowaliśmy, ze wydamy dla placówek opiekuńczych nad dziećmi dwa razy tyle darmowych biletów na nasze musicale dziecięce, ile procent wyniesie frekwencja wyborcza w Warszawie. Taka była nasza deklaracja, o której pamiętamy i przystępujemy do jej realizacji.
 

Spektakl "EVA" to nie tylko hołd dla twórczości Evy Cassidy. To kombo dojrzałego wokalu Doroty Osińskiej i talentu aktorskiego Joanny Szczepkowskiej pisała gazeta.pl. Portal Teatr dla Wszystkich uznał tytuł EVA za jeden z najlepszych spektakli 2018 roku, przyznając szczególne wyróżnienie dla Doroty Osińskiej. Dlatego z dumą polecamy Państwu ten kameralny wieczór pełen znakomitej muzyki, przepięknych interpretacji światowych ballad oraz głębokich wzruszeń niezwykłą historią niedocenionej za życia Evy Cassidy. Są jeszcze ostatnie bilety na najbliższy czwartek.

Dwoje artystów Rampy zostało zdobywcami prestiżowych Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury! Santiago Bello zdobył tytuł Najlepszego Tancerza 2019 roku, a Dorota Sabakotrzymała nagrodę w kategorii Najlepsze Kostiumy- za kostiumy do widowiska "Twist and Shout". Tegoroczne Teatralne Nagrody Muzyczne przyznano w aż 17 kategoriach. Jesteśmy dumni, że 2 z nich przypadły artystom związanym  Teatrem Rampa.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext