A A A

Szukaj

A A A
Wersja kontrastowa

Ponieważ w dalszym ciągu nie możemy grać spektakli dla Widzów w teatrze, nasi artyści postanowili spotkać się z nimi na fb. Tak powstał cykl wypowiedzi "Słów kilka", w którym aktorzy będą dzielić się z fanami wspomnieniami i wrażeniami na temat swoich najciekawszych ról ostatniej dekady. Zapraszamy na pierwsze audiowizualne spotkanie z Robertem Tonderą. Mamy nadzieję na gorący odzew fb publiczności.

W związku z wiadomymi zagrożeniami epidemiologicznymi ograniczamy do odwołania pracę Kasy Biletowej naszego Teatru. Działać ona będzie odtąd dla naszych Widzów tylko wirtualnie. Przepraszamy za niedogodność. Telefoniczna i korespondencyjna obsługa Widzów odbywać się będzie bez zmian, codziennie od wtorku do piątku.  Zapraszamy!

W związku z nowymi obostrzeniami sanitarnymi, które zamknęły teatry dla publiczności informujemy, że Koncert Jubileuszowy „75 lat ZAKR”, który miał się odbyć 11 listopada w naszym teatrze zostaje przełożony na 20 grudnia br. (niedziela). W zależności od obowiązujących wtedy ograniczeń, koncert odbędzie się z udziałem publiczności lub w formie on-line.

Niestety repertuar z takim trudem po długiej przerwie reanimowany znów musimy zawiesić.  Wybaczcie -teraz na mocy decyzji rządowej - wszystkie spektakle do końca listopada zmuszeni jesteśmy odwołać. Zwroty za bilety realizujemy mejlowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Bądźcie zdrowi! Do zobaczenia w lepszych chwilach!

Zapraszamy do wysłuchania najnowszego podcastu z udziałem Kamili Boruty i Konrada Marszałka - aktorów komedii "Na wschód od Hollywood" znanych także ze szklanego ekranu. Kamila jest również gwiazdą obecnej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Rozmowę nagrano 24.09 i choć kontekst zdążył się już nieco zmienić, to główne wątki rozmowy pozostają wciąż aktualne i ciekawe. Nie zmieniło się także to, że Kamila idzie przez program jak burza, zyskując coraz większe uznanie jury i widzów. Posłuchajcie!

Od września br. wznawiamy nasze spektakle. Repertuar na najbliższe miesiące jest już opublikowany w dalszych zakładkach. Są tam również określone spektakle przeniesione z kwietnia, na które bilety zachowały ważność. Dla bezpieczeństwa Widzów spektakle będą ogranizowane na szczególnych zasadach oraz z różnymi ograniczeniami. Będziemy wdzięczni za wcześniejsze zapoznanie się z nimi, za zrozumienie i współpracę. Czekamy na Was jak zwykle niecierpliwie. Do zobaczenia!

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next