A A A

A A A

Zbliżają sie wakacje. Nasza kasa będzie czynna tylko do niedzieli 16 czerwca, natomiast Biuro Obsługi Widza pracować będzie do końca czerwca. Przerwa urlopowa trwać będzie do 2 września. Kasa biletowa i Biuro Obsługi Widza wznowią swoją pracę od 3 września. Przypominamy, że w czasie wakacji można nabywać bilety on line przez naszą podstronę z repertuarem.

Próby najnowszej premiery na "Wschód od Hollywood" przeniosły się już na Scenę Kameralną czyli na miejsce docelowe. Aktorzy pod okiem reżysera Jerzego Jana Połońskiego rozpoczęli próby czytano-sytuacyjne. Nasza komedia traktować będzie o funkcjonowaniu prowincjonalnego teatru widzianego oczami młodego aktora - Igora. Rozpoczyna on swoją karierę, zderzając się z innymi kolegami po fachu: Aktorem Wyjadaczem, Aktorką Charakterystyczną, Aktorką Gwiazdą, Aktorką Księgową, Dyrektorem i niezastąpioną Bufetową. Szybko okaże się, że taki zestaw bohaterów to mieszanka wybuchowa gwarantująca dobrą zabawę. 

Przed nami ostatnie przed wakacjami spektakle "Twist and Shout" z legednarnymi przebojami The Beatles. Będą to zarazem ostatnie wieczorne przedstawienia tego sezonu. To cieszące się popularnością oraz znakomitą prasą rozśpiewane, roztańczone widowisko już od dawna ma wypełnioną widownię. Dlatego na prośbę Widzów otworzyliśmy sprzedaż biletów na powakacyjne terminy naszego hitu. Pełen wybór miejsc oferujemy na 13, 14 i 15 września przez naszą stronę i oczywiście w kasie. Zapraszamy!

Dzisiaj w Kinie Praha odbyła się uroczystość wręczenia nominacji w konkursie Teatralne Nagrody Muzyczne. W gronie nominowanych znaleźli się wspaniali twórcy i artyści „Twist and Shout”. Santiago Bello zdobył nominacje w dwóch kategoriach – najlepszy choreograf i najlepszy tancerz, a Ewelina Kruk w kategorii najlepsza tancerka – pozostałe formy taneczne. Serdecznie gratulujemy Santiago i Ewelinie a także naszej scenografce Dorocie Sabak, która otrzymała nominację w kategorii najlepsze kostiumy. Relację z uroczystości możecie zobaczyć tutaj. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach poznamy 30 września podczas finałowej Gali Wręczenia Nagród im. Jana Kiepury na Zamku Królewskim w Warszawie.

Już wisi najnowsza wystawa naszej Galerii pt. "Sztuka równości" realizowana w ramach projektu "Równość w biznesie" przygotowanym przez Fundację Fundusz Współpracy. Jego ideą jest zwrócenie społecznej uwagi na istotę zjawiska (nie)równości szans kobiet i mężczyzn w różnych dziedzinach życia. Plakaty są interpretacją postulatu równego traktowania płci w miejscu pracy z naciskiem na prawo do zatrudnienia,  sprawiedliwy awans i wynagrodzenie. Stawiają też ważne pytania o równowagę między życiem prywatnym a pracą kobiet i mężczyzn, którzy chcą rozwijać się zawodowo. Wystawa gościć będzie w teatrze do końca czerwca.

W sobotę 25 maja 2019 r. w godz. 14.00-22.00 w Parku Wiecha przed naszym Teatrem odbył się Finał IV Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej. Laur Wiecha - główna nagroda została przyznana dla najlepszych uczestników w kategorii "Humorystyczna prezentacja estradowa w dowolnej formie" oraz w kategorii "Freestyle" dla zwycięzcy pojedynków. Jury w składzie: dyr. artystyczny Teatru Rampa Cezary Domagała - przewodniczący,  Krzysztof Jaślar - reżyser oraz artysta kabaretu Mirosław Gancarz wśród aplauzu publiczności wyłaniali laureatów także innych nagród. Prestiżową statuetkę Laur Wiecha otrzymał wspaniały aktor Jan Kobuszewski. Szczegóły znajdziecie  tutaj...

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext