A A A

A A A

Opis

 

W Sylwestowy Wieczór zapraszamy Państwa na najnowszą pozycję repertuarową Teatru Rampa -  widowisko "Twist and Shout" z 28 największymi przebojami The Beatles w nowych, czasem zaskakujacych aranżacjach.

Na naszych Gości oczekiwać będziemy od 19.00 z lampką szampana. Przed spektaklem, w jego przerwie oraz po zakończeniu (ok 22. 30) działać będą kawiarnie naszego Teatru, w tym dniu również z przekąskami i małymi daniami.

Po zakończeniu spektaklu, do godziny 1.00 w przestronnym foyer teatru do tańca grać będzie muzyczny band.

Mamy nadzieję, że w ten sposób zapewnimy naszym Gościom uroczysty i wesoły wieczór.

Zapraszamy!

 =======

TWIST and SHOUT

Teatr Rampa zachęcony sukcesem „Rapsodii...” z hitami Queen, jako bodaj pierwszy w Polsce przedstawia widowisko muzyczne z kultowymi przebojami Beatlesów w nowych uwspółcześnionych aranżacjach.

Ponadczasowe przeboje The Beatles usłyszymy w nowoczesnych aranżacjach Jana Stokłosy – kierownika muzycznego nowej premiery. Stokłosa razem ze świetnie dobranymi rockowymi muzykami gwarantują doskonałe wykonanie muzyki na żywo.
W głównej roli zobaczymy i usłyszymy wybitnego aktora musicalowego wokalistę Jakuba Wociala,  którego wiodąca kreacja w "Rapsodii..." oraz tytułowa rola w "Jesus Christ Superstar" cały czas przyciągają do Teatru Rampa tłumy widzów.

Kanwą nowej premiery będą zabawne i niezbyt poważne perypetie projektanta mody, który powrócił do Polski, by stworzyć unikatową kolekcję. W kamienicy, w której zamieszkał, podejrzane działania lokatorów skupiają się wokół tajemniczego weterana - Sierżanta Peppera. Wkrótce projektant odkrywa prawdziwe motywy działania sąsiadów...
Współczesne interpretacje znanych przebojów, widowiskowa choreografia i wybitni wokaliści odsłonią w Rampie nowe oblicze hitów The Beatles. Zapraszamy!

Spektakl w Sylwestra  trwać będzie ok.  2. 40 h z przerwą ok 30 min.

Przedstawienie rekomendowane dla widzów dorosłych i młodzieży (od 15 lat)

TwistandShoutrotator_
twistandshout2
TaS1_1920x900
TaS2_1920x900
TaS3_1920x900

Spektakle

Ekscytujące przedstawienia teatralne? W Teatrze Rampa czeka na Ciebie moc emocji

Każdego sezonu na deskach naszego Teatru pojawiają się nowe sztuki teatralne. Spektakle odgrywamy aż 300 razy w sezonie. Dla Ciebie, Drogi Widzu, oznacza to jedno: mnóstwo artystycznych przeżyć – dla widzów starszych, ale i dla całej rodziny. Odkryj, jakie przedstawienia teatralne czekają na Ciebie w tym sezonie.

Wyjątkowe sztuki teatralne dla dorosłych i dla dzieci

Naszą domeną są przede wszystkim musicale. Spektakularne widowiska muzyczne, inspirowane sztukami prosto z kultowego Broadwayu, a także muzyką ikon popkultury – choćby The Doors czy Queen… Właśnie w ten sposób podbiliśmy serca mieszkańców miasta stołecznego Warszawa. Ale nie tylko. Goszczą u nas widzowie z całej Polski, doceniając przyjazną atmosferę i sztukę przez duże „S”, podaną bez zadęcia i zbędnego patosu.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tym sezonie

Repertuar Rampy to przedstawienia teatralne o szerokim spectrum tematycznym. Od komedii, przez adaptacje broadwayowskiej klasyki, aż po autorskie sztuki teatralne. Grane z pasją i troską o każdy detal. Wbiją Cię w fotel i zapewnią niezapomnianą zabawę. Taką, która pozostanie z Tobą na długo po tym, jak opuścisz już mury Rampy.

Premiery dla dzieci i dorosłych oraz klasyki – spektakle, które przez lata zapracowały sobie na miano kultowych… to wszystko czeka na Ciebie w Teatrze Rampa, powtórzmy – 300 razy w sezonie.