A A A

A A A
Koncert kolęd
Koncert kolęd
Previous Next

Opis

 

Koncert kolęd - nowa propozycja Teatru Rampa wprowadzająca nas w niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Znane tradycyjne kolędy, zabawne pastorałki oraz piosenki świąteczne wypełnią wyczarowany sceniczny świat, podobny do tego zamkniętego w jarmarcznych szklanych "śnieżnych kulach", które tak bardzo lubimy. Tym razem można go będzie zobaczyć z bliska, poczuć dzięki niemu świąteczną atmosferę i wspólnie z aktorami śpiewać  znane choć często porzucone świąteczne utwory.  Zapewniamy, że bezcenne wrażenia, radość i światło bijące z przekazu spektaklu będzie można zabrać do domu...

Spektakl trwać będzie ok 1h20min bez przerwy.

 

 

Twórcy

Piotr Furman
Reżyseria
Dorota Wasilewska
Kierownictwo muzyczne
Bartosz Figurski
Choreografia
Natalia Kołodziej/Marcin Słapka
Scenografia
Eliza Parol
Kierownictwo produkcji

Obsada

Michalina Brudnowska
Kamila Boruta
Barbara Gąsienica-Giewont
Joanna Górniak
Katarzyna Kozak
Paulina Andrzejczuk
Robert Kowalski
Konrad Marszałek
Mieczysław Morański
Mateusz Cieślak
Wojciech Stolorz

Muzycy

Dorota Wasilewska, Tomasz Szcześniak, Paweł Goleń
Zespół muzyczny

Spektakle

Ekscytujące przedstawienia teatralne? W Teatrze Rampa czeka na Ciebie moc emocji

Każdego sezonu na deskach naszego Teatru pojawiają się nowe sztuki teatralne. Spektakle odgrywamy aż 300 razy w sezonie. Dla Ciebie, Drogi Widzu, oznacza to jedno: mnóstwo artystycznych przeżyć – dla widzów starszych, ale i dla całej rodziny. Odkryj, jakie przedstawienia teatralne czekają na Ciebie w tym sezonie.

Wyjątkowe sztuki teatralne dla dorosłych i dla dzieci

Naszą domeną są przede wszystkim musicale. Spektakularne widowiska muzyczne, inspirowane sztukami prosto z kultowego Broadwayu, a także muzyką ikon popkultury – choćby The Doors czy Queen… Właśnie w ten sposób podbiliśmy serca mieszkańców miasta stołecznego Warszawa. Ale nie tylko. Goszczą u nas widzowie z całej Polski, doceniając przyjazną atmosferę i sztukę przez duże „S”, podaną bez zadęcia i zbędnego patosu.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tym sezonie

Repertuar Rampy to przedstawienia teatralne o szerokim spectrum tematycznym. Od komedii, przez adaptacje broadwayowskiej klasyki, aż po autorskie sztuki teatralne. Grane z pasją i troską o każdy detal. Wbiją Cię w fotel i zapewnią niezapomnianą zabawę. Taką, która pozostanie z Tobą na długo po tym, jak opuścisz już mury Rampy.

Premiery dla dzieci i dorosłych oraz klasyki – spektakle, które przez lata zapracowały sobie na miano kultowych… to wszystko czeka na Ciebie w Teatrze Rampa, powtórzmy – 300 razy w sezonie.