A A A

A A A

Scena duża

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

Previous Next

Aktualności

12 03 Weekend z Nosorożcem i Wróblem!

W ostatni przed Świętami Wielkanocnymi  weekend familijny pragniemy gościć w Rampie najmłodszych Widzów, którzy chcieliby rozweselić pewnego smutnego zwierzaka. Chodzi o głównego bohatera bajki muzycznej "Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca?". Widownia Sceny Kameralnej przy tej historii zawsze  pełna jest  przedszkolaków, które bardzo chcą wiedzieć na czym polegał pech owego Nosorożca? Jego przyjaciel - bardzo towarzyski i przebojowy Wróbel szybko rozrusza i rozśpiewa nawet najbardziej nieśmiałego Małego Widza.  Zapraszamy 24 i 25 marca.

03 02 Udana premiera "Babci..."

Za nami premiera spektaklu familijnego "Babcia mówi pa, pa" w reż. Agaty Biziuk.  Wypadła wspaniale. Cieszymy się z wypełnionej sali a jesze bardziej z gromkich i niekończących się braw dla Reżysera, innych Twórców oraz Wykonawców. Na popremierowym bankiecie odbieraliśmy wiele gratulacji; największym zaskoczeniem dla Widzów, zwłaszcza tych najmłodszych, okazał się mocny, rokowy band, który tutaj gra na żywo i wspaniale. Chwalono imponującą scenografię i wiele scen, wśród których największe wrażenie zrobiła chyba kraina Pegazów. Dlaczego? Chcecie wiedzieć, to przyjdźcie, zapraszamy! Następne spektakle od 6 kwietnia.

18 01 Nowe warsztaty dyskusyjne

Zapraszamy na dwa nowe warsztaty związane z tematyką przedstawienia "Babcia mówi pa, pa". Pierwsze to zajęcia dla dzieci pt. „Czy wszystko przemija?” prowadzone przez Joannę Imienowską, drugie osobne dla rodziców „Jak rozmawiać z dziećmi o śmierci” prowadzone przez psycholog Joannę Kantor-Martynuskę. Warsztaty odbywać się będą po spektaklu i będą dodatkowo płatne. Zachęcamy do uczestnictwa, ponieważ temat odchodzenia najbliższych poruszany otwarcie z dziećmi może być szansą na wzmacnianie rodzinnych więzi w trudnych sytuacjach. 

Czytaj więcej...

SCENA KAMERALNA

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next