A A A

A A A

Scena duża

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Previous Next

Aktualności

10 05 casting do roli Basi w "AWANTURZE O BASIĘ"

Czas leci, dzieci rosną a jako aktorzy - wyrastają z ról. Dlatego stoimy przed koniecznością wymiany odtwórczyń głównej roi Basi Bzowskiej (w dwóch wcieleniach) w spektaklu muzycznym „Awantura o Basię” na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego, w adaptacji i reżyserii Cezarego Domagały. Poszukiwane są drobne, naturalne blondynki w dwóch kategoriach wiekowych: 5-7 lat oraz 15-18 lat. Wymagane predyspozycje aktorskie, miła aparycja, predyspozycje wokalne i taneczne. Odpowiednie Kandydatki serdecznie zapraszamy do udziału w castingu. Szczegóły w rozwinięciu tej wiadomości -kliknąć na +

Czytaj więcej...
15 05 Tydzień dziecka w Warszawie

Już po raz trzeci warszawskie instytucje kultury wspólnie promują wydarzenia kulturalne z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Tydzień Dziecka”.Przed nami 16 dni wypełnionych ciekawymi koncertami, spektaklami, warsztatami, wystawami i piknikami w 11 dzielnicach Warszawy. Nasz teatr zaprezentuje 1 i 2 czerwca najnowszy dziecięcy tytuł "Babcia mówi pa, pa" oraz znany już zabawny spektakl muzyczny "Dzień dziecka" 9 i 10 czerwca. Liczymy na to, że z „Tygodnia Dziecka” skorzystają również osoby, które na co dzień nas nie odwiedzają, a dzięki tej akcji staną się naszymi wiernymi i stałymi Widzami. 

Czytaj więcej...
09 05 superpromocja na bilety na spektakle powakacyjne - teraz taniej

Specjalnie dla współpracujących z nami szkół dajemy możliwość wcześniejszej rezerwacji biletów na szkolne spektakle dziecięce grane już w nowym roku szkolnym (wrzesień, październik). Rezerwacja będzie możliwa za pośrednictwem naszej strony internetowej lub w kasie - już od 10 maja. Możliwośc ta dotyczy spektakli: „Awantura o Basię” 18, 19, 20 września o 11.00, „Dzień Dziecka” 27, 28 września o 10.00 oraz „Babcia mówi pa,pa” 17, 18, 19 października o 11.00. Bilety na te przedstawienia zarezerwowane i w całości opłacone do 15 czerwca korzystają ze specjalnej zniżki first minute.

Czytaj więcej...

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next