A A A

A A A

Scena duża

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Previous Next

Aktualności

19 10 Świat Przyjazny Dziecku - Gala

 

Dzisiaj w Warszawie odbyła się uroczysta Gala zakończenia 15. edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Braliśmy udział w tym prestiżowym konkursie i już w styczniu 2017 otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii Miejsce Przyjazne Dziecku. Na dzisiejszej uroczystości dyrektor artystyczny Cezary Domagała odebrał Kryształową Statuetkę dla Teatru Rampa jako Miejsca Przyjaznego Dziecku.

Czytaj więcej...
12 10 Dzień Dziecka na Festiwalu Korczakowskim

Od 14 do 25 października w Warszawie trwać będzie 21. Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży "Korczak 2017". W ramach tego prestiżowego przeglądu 20 października o godz. 10.00 i 21 październikao godz. 16.00 zaprezentujemy nasz spektakl "Dzień dziecka" w reż. Jerzego Jana Połońskiego adresowany do dzieci wczesnoszkolnych. Nasz spektakl będzie oceniany zarówno przez dziecięce jak i dorosłe jury festiwalowe. Ok 20 minut przed przedstawieniem przed naszym teatrem odbędzie się specjalny happening. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i udziału. Więcej szczegółów na temat licznych spektakli oraz imprez towarzyszących znajdziecie Państwo na www.korczak-festival.pl

Czytaj więcej...
16 10 Kultura bez barier w Teatrze Rampa

W ramach tegorocznego Warszawskiego Festiwalu Kultury Bez Barier w miniony weekend zaprezentowaliśmy dwa spektakle. Grany 14 i 15 października musical familijny "Pinokio" opatrzony był audiodeskrypcją dla osób słabowidzących i niewidomych. Kilkoro dzieci skorzystało z tej formy odbioru przedstawienia, pobierając wcześniej od teatru specjalny sprzęt. Dziękujemy lektorowi audiodeskrypcji Panu Stefanowi Knothe za ciepły głos i pełen profesjonalizm, a Pani Urszuli Budkiewicz za opracowanie tekstu.

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
tiketto_logo4
Previous Next