A A A

A A A

Bilety 20 zł taniej na 2 tytuły grane we wrześniu. Specjalne dla fanów oraz nowych widzów na wrześniowe terminy wypełnionego hiszpańskimi rytmami musicalu "Kobiety na skraju załamania nerwowego" oraz widowiska "Rapsodia z demonem" z największymi przebojami Queen proponujemy bilety na bardzo dobre miejsca w cenach o 20 zł taniej od ceny internetowej (90 zamiast 110 i 60 zamiast 80). Promocja obejmuje zakup dowolnej liczby biletów i twać będzie prawie całe wakacje - bo aż do 25 sierpnia. Aby skorzystać przejdź do repertuaru.

 

"Kobiety na skraju załamania nerwowego", reż. Dominika Łakomska - 14,15,16 września
Wyjątkowy musical nie tylko dla fanów Almodóvara! Roztańczony i rozśpiewany spektakl z pięknymi kobietami i zabawnymi mężczyznami. Udany wieczór z hiszpańskimi rytmami, ognistym tańcem, pięknymi piosenkami i jakże życiowym humorem. Idealna propozycja na wyjście dla par i przyjaciółek.

 

"Rapsodia z demonem", reż. Michel Driesse - 21,22,23  września
Muzyczno-teatralne show z przebojami grupy Queen grane z ogromnym powodzeniem już 4 sezon! Wybitni wokaliści m.in. Kuba Molęda i Jakub Wocial interpretują hity legendarnej grupy w nowych aranżacjach Jana Stokłosy. Grający na scenie zespół rockowy oraz nowoczesna choreografia to kolejne walory tego tytułu, łączącego w sobie koncert i niezwyką historię bohaterów.

 

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next