A A A

A A A

Już 26 maja nasz repertuarowy hit "Rapsodia z demonem" z przebojami Queen zagramy już po raz setny! Bądźcie z nami w ten wyjątkowy wieczór. Gratulujemy wszystkim twórcom i wykonawcom, dzięki którym przedstawienie to bije rekordy popularności. Jak pisze o nim Dziennik Teatralny "Spektakl muzyczny złożony z przebojów Queen jest skazany na sukces. Twórcy „Rapsodii z demonem" na tym nie poprzestali i zapewnili ponadto zjawiskową scenografię, magiczne kostiumy, świetną choreografię i solidny wokal. W efekcie stworzyli widowisko z rozmachem, którego w Teatrze Rampa dawno nie było."

Jakub Wocial - Kierownik Sceny Musicalowej i wykonawca jednej z głównych ról w "Rapsodii..." o widowisku:
 
Rapsodia z Demonem to dla nas wszystkich wyjątkowy projekt. Nikt nie przypuszczał, że zostanie przyjęty przez naszych Widzów w tak doskonały sposób. A jednak... zasługą tego był sam pomysl, grupa twórców oraz Artyści.
Sam spektakl na przełomie trzech ostatnich lat dojrzał, podobnie jak my wszyscy. Siłą tego spektaklu jest cały zespół go realizujący, a ten nie uległ w zasadzie żadnym podmianom co świadczy o dobrej energii i zaangażowaniu, a to już bezpośrednio przenosi się na drugą stronę, stronę widza. Po raz kolejny, a w zasadzie to za każdym razem będąc na scenie i poza nią, słuchając utworów QUEEN uświadamiam sobie jak bardzo ponadczasowa jest ta muzyka i jak wiele jeszcze jest w niej do odkrycia, a to mam nadzieję, gwarantuje nam jeszcze kilka lat jej słuchania NA ŻYWO w Teatrze Rampa.

 

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next