A A A

A A A

25 czerwca w artyści Warszawskiej Sceny Varieté zaprezentują na Dużej Scenie unikatowe cyrkowe przedstawienie w teatralnym wydaniu. W spektaklu  "Proste Historie" wystąpią czołowi polscy wykonawcy i goście zza granicy! Tego dnia pokazy artystów Sceny Varieté odbędą się 2 razy: o godz. 17.00 jako spektakl familijny oraz 19.30 - dla widzów dorosłych. Bezpłatne wejściówki będą do odbioru w teatrze od 13 czerwca. Liczba miejsc ograniczona.

Na scenie pojawią się m.in.: Kamil Krupicz, znany z Teatru Roma i musicalu “Mamma Mia!”, Kamil Dziliński, Tomasz Piotrowski, Sebastian Frodyma - finaliści programu Mam Talent, twórczyni jedynego w Polsce Akademickiego Związku Sportowego Pole Dance i zdobywczyni wielu tytułów w tej dziedzinie Maria Rozbicka, a także Monika Budzińska - studentka Flic Scuola di Circo w Turynie.

To będzie kolejny kolejny, czwarty już, darmowy spektakl dla mieszkańców Warszawy i okolic. Grali już w szkole, w Parku Praskim i w najbardziej cyrkowym miejscu w Polsce - Parku Rozrywki Julinek. Tym razem pod swoje skrzydła wziął ich Teatr Rampa i udostępnił profesjonalną scenę.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
tiketto_logo4
Previous Next