A A A

A A A

W listopadzie fantastyczna niespodzianka -gwiazda polskiego teatru -Joanna Szczepkowska zabierze Widzów Sceny Kameralnej naszego Teatru w świat piosenek amerykańskiej piosenkarki Evy Cassidy i opowie  jej historię… W spektaklu przez Nią reżyserowanym spotkają się dwie kobiety: Eva Cassidy i była gwiazda pop kultury, które zagrają: wspaniała aktorka i wokalistka Teatru Rampa- Dorota Osińska i sama Joanna Szczepkowska. Premiera planowana jest na 3 listopada 2018. Sprzedaż biletów rozpoczniemy około 15 września. Zapraszamy.

“Wola zginęła” - wystawa fotografii autorstwa Michała Bojary jest prezentowana w sierpniu i we wrześniu w  Galerii Sztuki Teatru Rampa jako nasz wkład w obchody 74.rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wystawa obejmuje 70 prac opartych o artystyczną fotografię miejsc zbrodni na mieszkancach warszawskiej Woli z pierwszych dni Powstania składających się na masakrę zapamiętaną jako "Rzeź Woli". Uroczysty wernisaż odbędzie się 4 sierpnia o godz. 17:00. Już teraz wybrane prace oglądać można w zakładce Galeria Sztuki . Zachęcamy.

Drodzy Widzowie, uprzejmie informujemy, że w związku z przerwą urlopową Kasa Biletowa i Biuro Obsługi Widzów naszego Teatru pozostają nieczynne do 3 września.  Bilety na wrześniowe i październikowe spektakle są dostępne cały czas przez naszą stronę internetową, w zakładce repertuar. Zachęcamy do korzystania z tej formy nabywania biletów.  Do zobaczenia w nowym sezonie.

W sierpniu trwają próby sceniczne do naszej nowej musicalowej premiery! Będzie to "Twist and shout" z 24 przebojami legendarnego zespołu The Beatles! Reżyserię oraz choreografię całości z hiszpańskim entuzjazmem tworzy choreograf i tancerz Santiago Bello, a ponadczasowe przeboje usłyszymy w nowoczesnych aranżacjach Jana Stokłosy. Na scenie znajdą się m.in wybitne osobowości musicalu, doskonale znane już naszym Widzom: Paulina Janczak, Małgorzata Regent, Anna Sztejner, Natalia Piotrowska, Sebastian Machalski, Jakub Wocial. (pełna obsada - patrz opis spektaklu).  Trzymamy kciuki za przygotowania. 

 

Bilety 20 zł taniej na 2 tytuły grane we wrześniu. Specjalne dla fanów oraz nowych widzów na wrześniowe terminy wypełnionego hiszpańskimi rytmami musicalu "Kobiety na skraju załamania nerwowego" oraz widowiska "Rapsodia z demonem" z największymi przebojami Queen proponujemy bilety na bardzo dobre miejsca w cenach o 20 zł taniej od ceny internetowej (90 zamiast 110 i 60 zamiast 80). Promocja obejmuje zakup dowolnej liczby biletów i twać będzie prawie całe wakacje - bo aż do 25 sierpnia. Aby skorzystać przejdź do repertuaru.

Wielka radość! Czworo wspaniałych Wykonawców z naszych spektakli muzycznych: "Rapsodia z Demonem", "Jesus Christ Superstar" i z "Kobiet na skraju załamania nerwowego" otrzymało właśnie nominacje do prestiżowych Teatralnych Nagród Muzycznych 2018:  Ewelina Kruk w kategorii Najlepsza Tancerka (formy pozaklasyczne), Natalia Piotrowska w kategorii Najlepsza Wokalistka Musicalowa, Santiago Bello -Najlepszy Tancerz (formy pozaklasyczne) i Jakub Wocial - Najlepszy Wokalista Musicalowy. My, co prawda, od dawna wiemy, że należą Oni do najlepszych, miło jednak ze znajduje to potwierdzenie w obiektywnych, fachowych ocenach. Serdecznie gratulujemy!

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next