A A A

A A A

16 i 17 czerwca Teatr Rampa zakończył sezon znanymi i lubianymi piosenkami z tekstami Agnieszki Osieckiej. Widzowie usłyszeli i zobaczyli je w niezwykłym spektaklu muzycznym "Cafe Sax" w reż. Cezarego Domagały. 16 czerwca wystąpili Katarzyna Kozak, Małgorzata Duda-Kozera, Julian Mere i Robert Kowalski (na zdjęciu na górze strony), natomiast 17 czerwca zagrali Dorota Osińska, Michalina Brudnowska, Piotr Furman i Mieczysław Morański. Obydwie obsady zostały nagrodzone przez widzów gromkimi brawami. Podobnie oklaskiwano autora nowych aranżacji - Pawła Steczka i reżysera przedstawienia. Legendarna i pełna poezji kawiarenka zaprasza Państwa od nowego sezonu.

 


“Wola zginęła” - wystawa fotografii autorstwa Michała Bojary będzie prezentowana w sierpniu i wrześniu w Galerii Teatru Rampa. Wystawa jest upamiętnieniem ważnego dla historii Warszawy wydarzenia jakim była Rzeź na Woli. Była ona realizacją rozkazu Adolfa Hitlera odnośnie zgładzenia Warszawy i jej mieszkańców. W dniach 5–7 sierpnia 1944r. na Woli zamordowano od 30 tys. do 65 tys. polskich mężczyzn, kobiet i dzieci. Była to prawdopodobnie największa jednorazowa masakra ludności cywilnej dokonana w Polsce w czasie II wojny światowej. Jej echa odnajdziemy w wielkoformatowych fotografiach analogowych młodego artysty, który pragnął je w ten twórczy sposób upamiętnić.

W poniedziałek 11 czerwca odbył się decydujący etap castingu do najnowszej premiery muzycznej opartej na przebojach zespołu THE BEATLES pt. „TWIST AND SHOUT”. Tym razem wybrani kandydaci musieli zagrać konkretne role w scenkach aktorskich z innymi uczestnikami oraz zaśpiewać wskazane przeboje. W drugiej części castingu kandydaci musieli nauczyć się przygotowanego dla nich układu choreograficzneg, a następnie go zatańczyć. Uczestników oceniał zespół artystów pod czujnym okiem reżysera i choreografa przedstawienia SANTIAGO BELLO i wrażliwym uchem JANA STOKŁOSY - kierownika muzycznego. Już niedługo powinniśmy poznać pełną obsadę naszego nowego muzycznego widowiska.

Drodzy Widzowie, uprzejmie informujemy, że w związku z zakończonym sezonem teatralnym Kasa Biletowa będzie nieczynna do 3 września. Biuro Obsługi Widza pracuje do końca czerwca. Bilety na wrześniowe i październikowe spektakle są dostępne cały czas przez naszą stronę internetową, w zakładce repertuar. Zachęcamy do korzystania z tej formy nabywania biletów. Do kasy zapraszamy od 4 września. Do zobaczenia w nowym sezonie.

Bilety 20 zł taniej na 2 tytuły grane we wrześniu. Specjalne dla fanów oraz nowych widzów na wrześniowe terminy wypełnionego hiszpańskimi rytmami musicalu "Kobiety na skraju załamania nerwowego" oraz widowiska "Rapsodia z demonem" z największymi przebojami Queen proponujemy bilety na bardzo dobre miejsca w cenach o 20 zł taniej od ceny internetowej (90 zamiast 110 i 60 zamiast 80). Promocja obejmuje zakup dowolnej liczby biletów i twać będzie prawie całe wakacje - bo aż do 25 sierpnia. Aby skorzystać przejdź do repertuaru.

"Musical wg słynnego filmu Almodóvara zachwyca warszawską publiczność! Nie można go przegapić" pisała gazeta.pl. Tylko w piątek i sobotę 8, 9 czerwca można ostatni raz przed wakacjami dołączyć do widzów naszego musicalu "Kobiety na skraju załamania nerwowego", by dać się porwać hiszpańskim rytmom i oczarować się pięknymi głosami. Przypomnijmy, że w rolach głównych obok Małgorzaty Regent i Anny Sztejner występują również Dariusz Kordek na zmianę z Robertem Kowalskim oraz aktorzy musicalowi znani z "Rapsodii..." i rock opery "Jesus Christ Superstar" - Natalia Piotrowska, Maciej Pawlak, Sebastian Machalski. Zapraszamy!

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next