A A A

A A A

Otworzyliśmy sprzedaż biletów na długo oczekiwany rock musical "Jesus Chris Superstar" w reżyserii Jakuba Wociala i Santiago Bello. Ten sezonowy hit oceniany bardzo wysoko zarówno przez krytyków jak i widzów będzie wystawiany jak zwykle tylko przed Wielkanocą. W nadchodzącym roku będziemy go grać od 8 marca do 17 kwietnia w sumie aż 36 razy! Na razie udostępniamy bilety na spektakle weekendowe w marcu. Zachęcamy do obejrzenia naszej inscenizacji, która została doceniona już na festiwalach w Lublinie i Toruniu, a wkrótce zagości w Berlinie.

Jeśli nasze spektakle podobają się Państwu i chcielibyście podarować wieczór w Teatrze Rampa swoim bliskim pod choinkę, to mamy dla Was propozycję. Jest to OTWARTY BILET PODARUNKOWY dla 2 osób na dowolny tytuł z naszych spektakli repertuarowych granych do końca maja 2019. To idealny prezent, którego zdobycie nie jest czasochłonne, a jednocześnie prezent zawsze trafiony, bo to obdarowany sam wybiera tytuł spektaklu. Bilet  ten można kupić od razu poprzez naszą stronę KLIKNIJ TEN LINK.

Miło nam zakomunikować podjętą właśnie decyzję, że następnym naszym spektaklem muzycznym (i miejmy nadzieję - następnym sukcesem scenicznym) będzie słynny musical Andrew Lloyda Webbera "EVITA". Wiążę się to na pewno z fascynacją Kreatora naszej sceny muzycznej Jakuba Wociala twórczością tego genialnego kompozytora, jak również z chęcią zainscenizowania i wykonania w naszym Teatrze kolejnej perły ze światowego zbioru musicali. A i wydźwięk historii przedstawianej w libretcie i jej - jak się okazuje - jakaś ponadczasowość ma tu swoje znaczenie. Musical wystawimy w listopadzie 2019. 

W najbliższy weekend wprowadzimy naszych Widzów w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wyjątkowym "Koncertem Kolęd" w wykonaniu aktorów Teatru Rampa oraz zaproszomych wokalistów musicalowych. Oprócz tradycyjnych polskich kolęd w ciekawych interpretacjach usłyszymy jazzujące, wielogłosowe brzmienia znanych świątecznych standardów. Wszystkie wykonywane utwory z akompaniamentem na żywo znakomicie się uzupełniają, łączą pokolenia na widowni, zachęcając dorosłych i dzieci do wspólnego śpiewania.

Zainteresowanie naszą "Rapsodią z demonem" z przebojami grupy Queen jest tak duże, że na terminy styczniowe nie ma już biletów. Dlatego też, wychodząc naprzeciw prośbom naszych Widzów, otwieramy dziś sprzedaż biletów na luty. Warto już teraz pomyśleć o zimowym wieczorze z rozpalającymi emocje utworami Queen w doskonałym wokalnym i muzycznym wykonaniu. Zapraszamy do zakupu on-line przez stronę repertuaru lutowego lub w kasie teatru.

Spostrzegliśmy istotny błąd w Google maps (going) -Podawane są tam błędne godziny rozpoczęcia naszych spektakli, prawdopodobnie w rzeczywistości  czasu letniego.Interweniujemy u ich operatora ale wciąż nie wiemy kiedy ten błąd zostanie naprawiony. Sami nie mamy takiej możliwości. Nie mniej jednak serdecznie naszych Widzów- w imieniu Google maps- przepraszamy. Nie ma żadnych zmian w godzinch rozpoczęcia spektakli. Uprzejmie prosimy kierować się tym, co na bilecie. I życzymy dobrych wrażeń o właściwej porze

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
PreviousNext