A A A

A A A

Zapraszamy dziennikarzy i reporterów na próbę medialną spektaklu pt."Eva" o amerykańskiej piosenkarce Evie Cassidy - 23 października (wtorek) o godz.12.40 W pokazie i rozmowie z dziennikarzami wezmą udział: autorka i reżyserka spektaklu - Joanna Szczepkowska, wykonawczyni roli Evy Cassidy - Dorota Osińska oraz kierownik muzyczny spektaklu Paweł Stankiewicz wraz z muzykami.

Jakub Wocial - twórca i największa z gwiazd naszej sceny muzycznej, wykonawca wielu polskich i zagranicznych musicali (Upiór w Operze, Taniec Wampirów, Tanz der Vampire, Rebecca, Jerry Springer-The Opera) został uznany za najlepszego wokalistę musicalowego w prestiżowym konkursie XII Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. Cieszymy się tym sukcesem i gratulujemy Laureatowi, zwłaszcza że są to jedyne w Polsce nagrody dla teatralnego środowiska muzycznego

W związku z dużą liczbą wystawień "Jesus Christ Superstar" przewidzianych w wiosennym repertuarze, Teatr Rampa postanowił rozszerzyć obecną obsadę tego spektaklu. Ogłaszamy casting na dodatkowych wykonawców ról Jezusa (minimum 26 lat) Judasza (minimum 26 lat) i Piłata (minimum 30 lat). Poszukujemy także kobiet i mężczyzn do zespołu wokalno-tanecznego.

W listopadzie fantastyczna niespodzianka - gwiazda polskiego teatru - Joanna Szczepkowska zabierze Widzów Sceny Kameralnej naszego Teatru w świat piosenek amerykańskiej piosenkarki Evy Cassidy i opowie  jej historię… W spektaklu jej autorstwa, przez Nią reżyserowanym zagrają: wspaniała aktorka i wokalistka Teatru Rampa - Dorota Osińska i sama Joanna Szczepkowska. Premiera planowana jest na 3 listopada 2018. Otworzyliśmy już możliwość kupna biletów na premierę i spektakle popremierowe. Zapraszamy!

W październiku wznawiamy naszą muzyczną kawiarnię - Cafe Sax - spektakl z najpiękniejszymi piosenkami do słów Agnieszki Osieckiej, w reżyserii Cezarego Domagały. Miłosne i nostalgiczne nuty wprowadzą Was pogodnie w aurę złotej jesieni. Bohaterowie spektaklu opowiedzą swoje jakże znajome historie znanymi piosenkami w nowych aranżacjach Pawła Steczka.

Kilka chwil temu zakończyła się prapremiera naszego najnowszego widowiska muzycznego "Twist and Shout" w reżyserii Santiago Bello, z główną rolą Najlepszego Wokalisty Musicalowego 2018 - Jakuba Wociala. Brawom  nie było końca. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym Widzom za to, że byli z nami w tej ważnej i pięknej chwili, i że tak serdecznie i gromko ocenili naszą twórczość. Za to ze sceny Santiago dziękował najgoręcej. Ukazują się już pierwsze opinie o naszym spektaklu...

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next