A A A

A A A

Ogłaszamy przesłuchania uzupełniające do spektaklu „Jesus Christ Superstar”. Poszukujemy mężczyzny do roli Piotra ( z działaniami zespołowymi).

Od początku grudnia Scena Kameralna znowu zamieniła się w magiczną teatralną "Cafe Sax". Ten muzyczny spektakl w reżyserii Cezarego Domagały przypomina aż 22 piosenki Agnieszki Osieckiej, którymi bohaterowie przedstawienia opowiadają swoje historie. Oryginalne interpretacje aktorów Teatru Rampa oraz nowe aranżacje Pawła Steczka urzekną z pewnością nie tylko wielbicieli poezji Osieckiej ale także fanów piosenki aktorskiej. Zarówno przed  spektaklem jak i w przerwie zapraszamy do naszej kawiarenki na foyer, gdzie zamówić można ulubione napoje z czasów Poetki.

Trwają próby do nowej premiery spektaklu familijnego "Babcia mówi pa, pa" w reżyserii Agaty Biziuk. Spektakl ten, wystawiany  na Dużej Scenie naszego Teatru, będzie przedstawieniem muzycznym, które w pogodny i mądry oraz  pomysłowy scenograficznie sposób rozwiją przed  dzieci z tematem przemijania i odchodzenia bliskich osób, które nie mogą przecież pozostać przy nich na zawsze. Premiera po Nowym Roku a bilety są już dostępne do rezerwacji i sprzedaży.

Jeśli podobały się Państwu nasze spektakle i chcielibyście radością ich ogladania obdarować swoich najbliższych, to mamy idealną propozycję. Jest to OTWARTY BILET PODARUNKOWY dla 2 osób na którykolwiek z naszych spektakli repertuarowych granych do końca maja 2018. A mamy wśród nich: rock operę Jesus Christ Superstar, musical Kobiety na skraju załamania nerwowego, widowisko muzyczne Rapsodia z demonem, musical o Jimie Morrisonie Jeździec burzy, spektakl muzyczny Cafe Sax z piosenkami Agnieszki Osieckiej.  BILET PODARUNKOWY to wygodny i zawsze trafiony prezent, idealny także pod choinkę.

9 grudnia odbędzie się dziewiąta już edycja specjalnego wydarzenia kulturalnego DAWANIE GWIAZD połączonego ze zbiórką charytatywną. Rozpoczynamy  o godz. 16.00 wspaniałym przedstawieniem muzycznym dla dzieci „DZIEŃ DZIECKA”. W roli głównej zobaczymy znanego polskiego aktora teatralnego i filmowego Macieja Gąsiorka, który tego wieczoru poprowadzi spotkanie z uczestnikami wydarzenia „Wielkimi o wielkim sercu”.

Jak co roku polecamy Państwu nasze grudniowe wydarzenia okołoświąteczne, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W niedzielę 17 grudnia wielbicielom głosu i charyzmy Edyty Geppert polecamy jej recital pełen ciepłych, refleksyjnych utworów. Natomiast od 19 grudnia zapraszamy dzieci i dorosłych na wyjątkowy "Koncert kolęd" w nowej, teatralnej odsłonie. Serdecznie zapraszamy na ostatnie wolne miejsca.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next