A A A

A A A

Od 14 do 25 października w Warszawie trwać będzie 21. Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży "Korczak 2017". W ramach tego prestiżowego przeglądu 20 października o godz. 10.00 i 21 października o godz. 16.00 zaprezentujemy nasz spektakl "Dzień dziecka" w reż. Jerzego Jana Połońskiego adresowany do dzieci wczesnoszkolnych. Nasz spektakl będzie oceniany zarówno przez dziecięce jak i dorosłe jury festiwalowe. Ok 20 minut przed przedstawieniem przed naszym teatrem odbędzie się specjalny happening. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i udziału. Więcej szczegółów na temat licznych spektakli oraz imprez towarzyszących znajdziecie Państwo na www.korczak-festival.pl

Można już kupować on-line bilety na nasze grudniowe wydarzenia cykliczne, które od lat cieszą sie uznaniem Widzów. Mowa tu o naszym Wieczorze Sylwestrowym 31 grudnia, w ramach którego w tym roku pokażemy Państwu najnowszy musical "Kobiety na skraju załamania nerwowego". Po spektaklu zapraszamy na zabawę sylwestrową przy muzyce na żywo. Bilety na to wydarzenie mogą być doskonałym prezentem dla najbliższych. Natomiast 17 grudnia wielbicielom głosu i charyzmy Edyty Geppert polecamy jej recital pełen znanych oraz nowszych utworów.

Mamy już pierwsze recenzje dziennikarzy po naszej piątkowej prapremierze. Pozytywne głosy zyskał nowatorski pomysł na inscenizację, doskonała strona wokalna i muzyczna przedstawienia i wyśmienicie zagrane role charakterystycznych, tak różnych od siebie kobiet. Choreografia wypełniająca przestrzeń sceniczną także powiększyła grono fanów naszego teatru. Wszystkim artystom gratulujemy, czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było!" - pisze gazeta.pl Zachęcamy do śledzenia recenzji i publikacji na temat premiery, najciekawsze zamieszczamy poniżej.

 

Dzisiaj w Warszawie odbyła się uroczysta Gala zakończenia 15. edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Braliśmy udział w tym prestiżowym konkursie i już w styczniu 2017 otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii Miejsce Przyjazne Dziecku. Na dzisiejszej uroczystości dyrektor artystyczny Cezary Domagała odebrał Kryształową Statuetkę dla Teatru Rampa jako Miejsca Przyjaznego Dziecku.

W związku z ogromnym zainteresowaniem naszymi pokazami filmów Almodóvara i prośbami wielu Widzów przedłużamy ten cykl o kolejne 2 filmy!
W poniedziałek zaprezentowaliśmy film "Przerwane objęcia", natomiast 23 października zapraszamy na kultowy już obraz "Kobiety na skraju załamania nerwowego" wg którego zrealizowano światowe hity musicalowe, w tym naszą najnowszą premierę. Wstęp oczywiście wolny, projekcje rozpocznają się o godz. 19-tej. Słowo wstępne przed seansem wygłosi Dorota Wójtowicz - teatrolog i filmoznawca.

Jesteśmy już po prapremierze musicalu "Kobiety na skraju załamania nerwowego" w reż. Dominiki Łakomskiej, inscenizacji Jakuba Wociala i Santiago Bello. Gratulujemy wszystkim twórcom i aktorom. Przedstawienie zakończyło się owacjami na widowni oraz licznymi i gorącymi gratulacjami na scenie. Dziennikarze licznie przybyli na spektakl nie kryli swojego zachwytu nad inscenizacją oraz słów uznania dla pracy artystów. Mamy nadzieję, że dadzą temu wyraz także w publikacjach. Czy ich uznanie jest uzasadnione - o tym przekonajcie się Państwo sami, oglądając nasze kolejne spektakle. Zapraszamy!

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
tiketto_logo4
Previous Next