A A A

A A A

W najbliższą sobotę 24 czerwca odbędzie się wyjątkowy koncert "Otworzyło sie życie" z gościnnym udziałem orkiestry symfonicznej Lwowskiego Teatru Narodowego im. Marii Zańkowieckiej oraz grupy niewidomych artystów z Ukrainy. Gościom towarzyszyć będą również artyści Teatru Rampa, a w programie znajdzie się ponad 20 utwórów muzyki klasycznej, musicalowej, filmowej oraz inspirowanych kulturą ukraińską. Patronat nad tym unikalnym koncertem objął Ambasador Ukrainy w Rzeczpospolitej Polskiej Andrij Deszczyca.

25 czerwca w artyści Warszawskiej Sceny Varieté zaprezentują na Dużej Scenie unikatowe cyrkowe przedstawienie w teatralnym wydaniu. W spektaklu  "Proste Historie" wystąpią czołowi polscy wykonawcy i goście zza granicy! Tego dnia pokazy artystów Sceny Varieté odbędą się 2 razy: o godz. 17.00 jako spektakl familijny oraz 19.30 - dla widzów dorosłych. Bezpłatne wejściówki będą do odbioru w teatrze od 13 czerwca. Liczba miejsc ograniczona.

W czwartek 8 czerwca rozpoczęły się 4. Prezentacje Form Teatralno-Muzycznych "Dźwięki Słów" w Lublinie. W programie znajdzie się aż 18 najlepszych wydarzeń z teatrów z całej Polski. Jesteśmy dumni, że festiwal otworzył nasz rock musical "Jesus Christ Superstar", który został przyjęty przez   festiwalową publiczność z ogromnym aplauzem i  owacjami na stojąco. Więcej szczegółów na temat udziału artystów Rampy w lubelskim festiwalu znajdziecie tutaj,

Trwa sprzedaż on-line biletów na musical "Kobiety na skraju załamania nerwowego" według filmu Pedro Almodóvara. Prapremiera już 6 października. Team reżyserski-Jakub Wocial, Santiago Bello, Dominika Łakomska oraz Jan Stokłosa jako kierownik muzyczny- gwarantuje inscenizację na najwyższym poziomie. Będzie to pierwsze polskie wystawienie, a trzecie na świecie, po broadwayowskim i londyńskim. W obsadzie gwiazdy scen musicalowych m.in. Małgorzata Regent, Anna Sztejner, Dariusz Kordek a także artyści naszych sztandarowych produkcji „Rapsodii...” i „Jesus Christ Superstar” - Natalia Piotrowska, Maciej Pawlak i Sebastian Machalski. Bilety na spektakle 7, 8, 10 i 11 października w zakładce repertuarowej.

Na życzenie Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców od początku czerwca trwa rezerwacja i sprzedaż biletów on-line na spektakle wrześniowe w tygodniu adresowane do dzieci szkolnych. Serdecznie zapraszamy zwłaszcza szkoły do wcześniejszego rezerwowania biletów dla grup zorganizowanych na dogodne terminy. Po wakacjach wolnych miejsc bedzie zdecydowanie mniej...

Miłośników literatury i kultury francuskiej zapraszamy na spektakl  "FANNY" wg sztuki Marcela Pagnola w reż. Iwony Wilkońskiej. Przedstawienie zostanie zaprezentowane w języku francuskim przez studentów warszawskiego Instytutu Francuskiego. Spektakl odbędzie się 27 czerwca (wtorek) o godz. 19.00 na Scenie Kameralnej. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
tiketto_logo4
Previous Next