A A A

A A A

Muzyczny spektakl  "Monsters" w reż. Roberta Talarczyka z przebojami Nicka Cave'a, Toma Waitsa i Boba Geldofa oraz Renaty Przemyk gramy już po raz ostatni. Czarny humor, ironiczne spojrzenie na śmierć przeplatane pięknymi rockowymi balladami w poruszających interpretacjach tworzą wybuchową mieszankę. Do tego rewelacyjne głosy i zaskakujący image wykonawczyń: Dominiki Łakomskiej, Doroty Osińskiej, Ewy Lorskiej i Małgorzaty Dudy-Kozery. Tego nie można przeoczyć, zapraszamy 25, 26 i 27 kwietnia o godz. 19.30.

Jeżeli lubią Państwo absurdalny humor grupy Monty Pythona, to przed Wami ostatnia okazja, by zobaczyć nasz prowakacyjny spektakl.  Zapraszamy na "Latający Cyrk Monty Pythona" w reż. Adama Opatowicza z najlepszymi skeczami i prześmiewczymi piosenkami brytyjskiej grupy kabaretowej. Znakomite teksty w tłumaczeniach m.in. Tomasza Beksińskiego przedstawi znakomita męska część aktorskiego zespołu naszego teatru. Sprawdźcie jak brytyjski humor znany z przecież z telewizji, sprawdza się na scenie. Zapraszamy 18 i 19 kwietnia o godz. 19.30

W Galerii Malarstwa i Rysunku naszego Teatru trwa Międzynarodowa Wystawa Pokonkursowa Rysunku Satyrycznego i Karykatury "WOLNOŚĆ", na której prezentowane są 172 prace 123 autorów z 33 krajów. Zobaczcie ten wspanialy zbiór na naszych stronach przez podany link. I zapraszamy także do osobistego oglądania wystawy przed nadchodzącymi spektaklami. Otwarcie Wystawy połączone było z Galą 30-lecia  Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury na Sali Kameralnej. Odbyło się tam m.in. uroczyste wręczenie największych nagród polskiej karykatury - ERYKÓW 2015-2016 oraz koncert przyjaciół SPAK . 

 

Poszukujemy utalentowanych wokalnie i aktorsko chłopców w wieku od 8 do 11 lat (niskiego wzrostu) do najnowszej produkcji Teatru Muzycznego TINTILO pt. „Oliver Twist”. Zapraszamy na casting, który odbędzie się 24 kwietnia (wtorek) w Teatrze Rampa o godz. 16.00 w Sali Klubowej (wejście służbowe). Zainteresowanych prosimy o przygotowanie krótkiej piosenki i tekstu. Wszystkich kandydatów prosimy o wcześniejsze przesłanie swojego zdjęcia (cała sylwetka).

Teatr Rampa jest współorganizatorem III Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha. Zgłoszenia kandydatów w 3 kategoriach wiekowych przyjmowane były do wczoraj. Kandydaci zgłaszali się w 4 konkurencjach: śmieszna piosenka, monolog lub stand-up, grupa kabaretowa, freestyle. W tegorocznym jury zasiadają Katarzyna Pakosińska, dyrektor artystyczny Rampy Cezary Domagała oraz Krzysztof Jaślar. Półfinały tego cieszącego się olbrzymią popularnością konkursu odbędą się już 23 kwietnia w naszym teatrze. Więcej informacji o turnieju.

Zostały już ostatnie bilety na nową serię wspaniałych przedstawień naszej wersji musicalu Jesus Christ Superstar z Jakubem Wocialem w roli tytułowej. Jest to autorska inscenizacja rock opery wszech czasów, której premiera w 2016 roku odniosła nieprzeciętny sukces zarówno wśród Widzów jak i recenzentów, potwierdzony błyskawiczną wyprzedażą biletów również w 2017 roku. A wszystko za sprawą wyjątkowych emocji i przeżyć jakich dostarcza ta rockowa pasja. zapowiedź na terazrock.pl,

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next